Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 15 z 43

Domyślnie Buldog francuski - cena

Witam. Z góry przepraszam osoby, które się oburzą na tak wprost postawione pytanie: przecież ludzie kulturalni nie rozmawiają o pieniądzach. Ale może oni mają na tyle pieniędzy, że nie muszą się o nie martwić, a ja pewnie nie nie jestem dżentelmenem, i na dodatek nie narzekam na nadmiar pieniędzy. A mimo to marzy mi się buldożek francuski i to z metryczką (lub rodowodem, jak kto woli), oczywiście mówię o szczeniaku. Wasze informacje pozwoliłyby mi przygotować się wcześniej pod względem finansowym do zakupu (bo pod innymi względami jestem odpowiednio przygotowany do przyjęcia buldożka). Proszę o pomoc tych, którz niedawno kupowali młodego buldożka z metryczką.
    Janusz (Simson)

Super Gold Miłośnik Zwierząt Olga's Avatar
    Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

Witaj
    Buldożka dostaniesz w różnych cenach. Oczywiście wszystko zależy od skojarzenia, rodziców, linii itd. a co również ważne inna cena jest w różnych województwach. W mazowieckim cena buldożka to około 1500 PLN w dawnym ludzkim około 1000 PLN. Podobnie cena ta kształtuje się w dawnym lubelskim od 1000 do 1200 a raz nawet rozmawiałam z hodowcą o cenie 900 PLN Więc ogólnie przyjmując buldożka z metryczką kupisz od 1000 do 1500 PLN. Powodzenia.

PS. Świetny wybór rasy, buldożek to cudowna rasa, mój pupilek i przylepka, która łazi za mną wszędzie nawet jak coś robię w kuchni to wciska się między moje nogi w pozycji siedzącej tak, żeby być za wszelka cenę jak najbliżej.
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

Domyślnie Buldog francuski - cena

Dzięki Olga.
    Wiesz, wiele razy zastanawiałem się nad wyborem. Brałem pod uwagę sznaucerka, pinczerka, bostona a nawet shar pei'a. Analizowałem różne aspekty, takie jak: zdrowie, aktywność, możliwość trzymania w bloku, witalność. No i nie wspominając o urodzie! I zawsze z równania matematycznego z wieloma niewiadomymi wychodził mi w wyniku buldożek. Dziwne?

Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

eeeee....zupełnie nie dziwne - NORMALNA MATEMATYKA

My wiemy, że zawsze u nas w domu będą buldożki. Z malych piesków mamy też mopsy a kiedyś również shar-peia. Ale buldożek, to jest biegająca siła, energia i słodycz. Taki maminy ryjek prosiaczkowaty. Przepraszam uniosłam się
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

Domyślnie

Olga - uroda buldożków jest bezdyskusyjna. I to jet to, co nas poraża, zniewala, rzuca na kolana. Ale są opinie, iż buldożki są rasą problematyczną: "triumf człowieka nad naturą". I w pewnych sytuacjach mogą wystąpić problemy chrakterystyczne dla rasy. Mówiąc o "matematyce" miałem na myśli, iż moja decyzja jest przemyślana, zaakceptowałem ewentualne problemy zdrowotne, które mogą wystąpić w przyszłości, stać mnie będzie na konsekwencje finansowe leczenia, a mój wybór nie był impulsem. I zapewniam Cię: ciepła, miłości, jedzenia i ruchu nie będzie mu u mnie brakować

Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

Simpson, jestem pewna, że będziesz idealnym właścicielem dla buldożka, chyba, że nie będziesz go wpuszczał do łóżka, to będę się zastanawiać oczywiście żartuję. Co do chorowitości i "tryumfu człowieka nad naturą" to z moich doświadczeń wynika, że shar-peie i mastino mają znacznie więcej problemów. A buldożek to rasa idealna charakterologicznie i jaka piękna, takiego pyszczka z wytrzeszczem mogą mu nawet pozazdrościć mopsy Mojego Kio możesz zobaczyć na stronie rasy, tutaj w serwisie.
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

konto wyłączone - regulamin
    Zapisany
    Oct 2003

Domyślnie

Łomatko przeczytałam co napisał Simson i jestem w szoku

Simson gratuluję podejścia do tematu zakupu psa

Zapisany
    Jan 2003

Domyślnie

Cytat Napisane przez Olga
    Taki maminy ryjek prosiaczkowaty

Rozumiem, że to jest jeden z licznych, najczulszych zwrotów do niego?

Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

jasne Ale buldożek ma wiele imion, cwaniaczek reaguje na każde, które jest skierowane do niego. Co jak co sraluch i sikacz z niego straszny ale inteligentny, urodziwy i taki własny
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

czy te oczy mogą kłamać ......

i to jak
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

Zapisany
    Jan 2003

Domyślnie

Oj, mogą serce złamać.
    Ufne oczyska, pełne oddania i miłoci.

Moja sisotra kocha się platonicznie w bullkach (standartach i mini), potem doszły mopsy, a potem doszły - buldożki. Ale narazie nie ma psa.

Zapisany
    Oct 2003

Domyślnie

Olga nie żebym sie czepiała - ale czemu mu te oczka - tak każde w inną stronę patrzy ??? urok rasy?

Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

Cytat Napisane przez Guśka
    Olga nie żebym sie czepiała - ale czemu mu te oczka - tak każde w inną stronę patrzy ??? urok rasy?
    Gusia, no po Tobie byśmy sie tego niespodziewali
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

Zaangażowany Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Dec 2003

Domyślnie

Tak na prawdę to cudowny mordziaczek Pewnie wszystko uchodzi mu płazem?

Mega Miłośnik Zwierząt MIODKI's Avatar
    Zapisany
    Apr 2004

Domyślnie Buldog francuski-cena

Też uważam,że są to cudowne pieski.Mądre i z charakterem.Idealne do mieszkania,a do tego nasz był świetnym stróżem.Uwielbiają zabawy i pieszczoty.Wady naszego,to tylko to,że był bardzo seksowny.Podobały mu się wszystkie i pieski i suczki.Nasz nie był chorowity,ale miał duże skłonności do alergii.Od małego wychował się nie na zwykłym mleku,ale na Nutramigenie[mleko dla dzieci alergicznych] Potem także uważaliśmy na jedzenie,aby nie uczulalo.Może dlatego był taki silny i zdrowy.
    Kasia

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania