Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 15 z 29

Domyślnie Karmy FITMIN - opinie

Witam.
    Dostałam na wystawie próbki karmy Fitmin. Podobno to czeska karma. Wygląda i pachnie wyśmienicie. Znalazłam na necie skład karmy ale nie znalazłam opinii na jej temat.
    Czy ktoś z Was karmi tym swoje psy? Macie jakieś doświadczenia z tą karmą? Dodam, że moje potwory to się chcą pozabijać o tą karmę.

Będę wdzięczna za jakieś odpowiedzi.
    Pozdrawiam

owczarki węgierskie KOMONDOR i PULI
    Zwierz w Dredach FCI

www.komondor.pl
    www.komondor.blog.onet.pl
    www.facebook.com/komondorpuli.kennel

konto wyłączone - regulamin
    Zapisany
    Oct 2008

Domyślnie Odp: Karmy FITMIN - opinie

Dobra karma,kolega niá karmi swoje maliniaki i já chwali.Tylko chyba cena jest spora?taka hexa to dziennie z 600-700 g by musiala dostawac(na oko)....a gdzie reszta bandy..

Witam serdecznie, my od 2 tyg. jestesmy na Fitminie Maxi Junior, musze powiedzieć, że pierwszy tydzień to bylo szalenstwo na punkcie tej karmy . Niestety teraz od 2 dni jest krecenie nosem na sniadania- ale mysle, że raczej sa to fochy niz wina karmy. A cenowo mysle, że jest raczej z tych przystepniejszych w chwili oenej, my za 18 kg zaplacilismy 135,00 zł .

Czy ktoś jeszcze skusil sie na ta karme?

Pozdrawima A.

Giga Miłośnik Zwierząt ramcio's Avatar
    Zapisany
    Jul 2008

A ja miałam dla dorosłych dużych i olbrzymich. 1 worek. Nie wszystkie psy jadły, to prawda, ale uważam, że ta karma nie jest zła jekościowo. Ma chyba dużo mięsa w składzie - o ile dobrze pamiętam.
    Mamy szczenięta! Zapraszamy na stronę:
    www.zbeskidzkiejkrainy.pl

Polecam Fitmina. Karmiłam moje dwa młode psy przez pewien czas. Skład karmy jest bogaty. Psy bardzo chętnie ją jadły. Na dodatek karma nie jest całkiem sucha jak wióry tylko troszkę wilgotna. Mogę ja plecić na 100%.
    Teraz przeszłam znowu na Brita głównie ze względu na cenę, bo przy 5 potworach to trochę karmy idzie. Na pewno jak suka będzie w ciąży i potem jak będą szczeniaki to zakupię Fitmina.

owczarki węgierskie KOMONDOR i PULI
    Zwierz w Dredach FCI

www.komondor.pl
    www.komondor.blog.onet.pl
    www.facebook.com/komondorpuli.kennel

Cieszę się, że moj wybór jenak był trafiony i potwierdzacie to , wczoraj odkryłam, że Vector jest chyba z tych co lubią intensywne zapachy i lekko zwilżyłam karmę, "aromat" poszedł na pół kuchni . Pies zam sie z nalazł i zrobił koncert by chociaż nie zapomnieć ze to dla niego .

Pozdrwaiam A.

Witam nasz Fado je karme fitmin maxi puppy i jest bardzo z niej zadowolony i my również je ją z apetytem , myśle ze jest to dobra karma a cenowo podobna do innych karm w swej klasie..Polecił mi ja swój weterynarz

Młodszy Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Mar 2010

Czy można tą karmę dać bordogowi?Z chęcią bym spróbowała.

Karmiłam Fitminem moje psy przez krótki czas - bo jedna z moich suk była w pewnym okresie dość wybredna i zmieniałam jej karmy, żeby coś dopasować. Jadły bardzo chętnie, Fitmin ma fajne duże krokiety, jednak po ok. 2 miesiącach wszystkie moje psy zrobiły się matowe i zaczęła im się sypać sierść . Na pewno to od karmy, bo po zmianie wszystko wróciło do normy, a reakcja ta była u 3 psów...
    www.torek.pl hotel, szkolenie, import karmy
    www.canecorso-pl.com hodowla cane corso italiano

Młodszy Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Mar 2010

Dziękuję za opinię i przestrogę.W takim razie nie będę brała tej karmy.

Moj Frodo zajada tą karmę od samego początku najpierw maxi puupy teraz maxi junior - dziś właśnie kończy rok i karma sprawdza się świetnie - pies wsuwa ją z prędkością światła a co do sierści to świeci się jak przysłowiowe psie ...... . No i do tego znalazłem ją w pewnym sklepie w nad wyraz korzystnej cenie za dwa worki po 15 kg płace 220 pln z przesyłką .....Ja polecam tę karmę gdyż u mnie sprawdza się w 200% .

Ja niestety nie mam dobrych doświadczeń z tą karmą. Moje dorosłe fila (7, 5 i 4 lata) karmiłam Fitminem przez dwa tygodnie - jadły owszem chętnie, ale moje wszystko jedzą chętnie. Niestety - wydalały chyba więcej niż zjadały - duuużo i często. Takich qupsk w życiu nie widziałam
    Moim psom zdecydowanie ta karma nie służyła, jednak nie zawsze jest tak, że karma która służy jednemu psu, jest jednakowo dobra dla innych.
    Każdy może być jak Chuck Norris, ale... nie każdy fila może być jak Jeff Mastifland
    IF YOU DON'T RESCUE-DON'T BREED!
    While you're talking behind my back feel free to bend down and KISS MY ASS

Młodszy Miłośnik Zwierząt ArdeliaLortz's Avatar
    Zapisany
    Jan 2010

Hej
    Ja stosuje Fitmina puppy i maintenance - dla szczeniaka i dorosłej suki i psa rasy mops - używam 2/3 fitmina i 1/3 Puriny Pro Plan i wszystko jest w porządku. Naprawdę mogę polecić tę karmę - jedzą z apetytem, dobrze wyglądaja, sierść ślniąca a kupki bardzow pożądku, gazów żadnych nie ma. Moim pasuje a mieszam im bo bo nie cheę zeby się za szybko znudziły. Polecam

Stosowaliście te nowe karmy z linii Solution??
    Marta, Igor & Ariadna już na zawsze z nami
    www.pudelino.republika.pl

Hiper Miłośnik Zwierząt kaliko52's Avatar
    Zapisany
    Sep 2008

Moje dwa misie dostają okazjonalnie FITMIN MAXI LIGHT. Jako że nie jest to ich główne pożywienie to trudno mi ocenić wpływ tej karmy na ich sierść.
    Mogę tylko potwierdzić że ich koopki są imponującej wielkości, ale to zapewne wpływ niestrawialnych wypełniaczy.

Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni