Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123471333 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 16 do 30 z 559
    Doświadczony Miłośnik Zwierząt Fafelinda's Avatar
    Zapisany
    Jul 2009

Domyślnie Odp: Legowisko-jakie jest najbardziej lubiane przez bf?

Ja na początku tez zamykałam Fafla ze mną w pokoju na noc...
    Do jakiegoś czasu pomagało... ale teraz nie ma już szans na to, bo szczeka pod drzwiami i chodzi sobie teraz po domu.
    Poczatkowo spal na poslanku, potem ze mną w łóżku, ale przeżywałam koszmar bo między 3 a 4 miałam pobudkę na zabawę... byłam wykończona.
    Na szczęście to mineło... teraz niestety Fafel śpi gdzie chce, dlatego zamierzam mu kupić cos co go "zatrzyma" w jednym miejscu.
    Wiem zaniedbałam to, oby mi się udało naprawić ten błąd!!
    "a wszystko to bo Ciebie kocham..."

Zaangażowany Miłośnik Zwierząt maja117's Avatar
    Zapisany
    Mar 2005

marta moim zdaniem legowisko superasne.... nasz urwis ma aktualnie dwa legowiska :
    piewsze to stara skorzana torba ktora uwielbia spal w niej jak byl malutki teraz juz sie prawie nie miesci ale dalej lubi w niej spac. a druga UWAGA to opona eh.... raz Tomek przyniosl do domu opone i jemu sie tak spodobala ze dostal swoja w srodku jest kocyk i naokolo tez jest oblozona kocem Joker poprostu ja uwielbia znosi do niej wszystkie swoje rzeczy upycha je tam a potem spi na samym wierzcholku tej gory...
    Pozdrawiamy Kamila Joker Deli

Master Miłośnik Zwierząt Marta's Avatar
    Zapisany
    Mar 2009

no nie hehehe i po co tu pieniądze wydawać wystarczy opone z piewnicy przynieść i gites a ta opona to zimowa czy letnia jest

Zaangażowany Miłośnik Zwierząt maja117's Avatar
    Zapisany
    Mar 2005

letnia hehehe lato wkoncu mam jutro wrzuce foteczke
    Pozdrawiamy Kamila Joker Deli

Ja zawsze kupuje poslanka, ktore w calosci mieszcza sie do przlki, bo kazde poslanko wymaga cotygodniowego prania, Jak sie pierze sam pokrowiec, to wedlug mnie jest niezbyt higienicznie. Co tydzień piotre w calosci wszystkie poslanka w pralce

Mega Miłośnik Zwierząt Chefrenek's Avatar
    Zapisany
    Mar 2007

Przy psich flejtuchach cotygodniowe pranie całego posłania jak najbardziej wskazane.

www.buldogfrancuski.org

"What is your interest?"..."The truth"!

Giga Miłośnik Zwierząt idunia80's Avatar
    Zapisany
    Apr 2009

My tez na poczatku,przez kilka tygodni zamykalismy malucha w kojcu kupilismy mu taki olbrzymi,na pol pokoju zeby swobodnie mogl sobie w nim chodzic.Na poczatku traktowal go doslownie jak bude,czul sie w nim bezpiecznie,ale po jakims czasie zaczal sie buntowac i zalatwiac potrzeby na legowisku,pomimo iz mial wydzielony kacik.Do tego zaczal bardzo piszczec.W koncu stwierdzilismy,ze to nie dla niego i kojec wyladowal w szopie(kupe kasy kosztowal).Teraz spi to w koszyku,to znow na chodniku,ktory moge wrzucic do pralki jakby co.Oczywiscie dobra poducha to podstawa

To juz jego drugi koszyk,z tamtego wyrosl.

Super te poslanka maluszka

Witam,
    wiklina to chyba nie jest dobry pomysł dla jakiegokolwiek szczenięcia i ostrzegam. To , że teraz jej nie ruszył nie znaczy , że kiedyś jej nie napocznie. Bulterier moich znajomych miał rok gdy zasmakował w swoim kojcu z wikliny, niestety gdy wrócili z pracy było już za późno. Po pierwsze drzazgi z wikliny podrażniły i poprzebijały jelita a toksyny używane do jej konserwoacji dokonały reszty. to co piękne nie zawze jest bezpieczne więc ostrzegam. Są dostępne plastkowe kojce tego typu, które zapewniają oi bezpieczeństwo i higienę. Po za tym jeśli szczenię już zacznie je obgryzać to zaoszczędzimy na gryzakach. Do tego trzeba zakupić ze 3/4 małe kocyki polarowe i przeprać raz w tygodniu część a kojec umyć

...przepraszam za tę niedokończoną wypowiedź ale mnie się klikło no i poszło niedokończone .
    Polecam zatem Waszemu rozsądkowi a nie poczuciu piękna przeanalizowanie tego tematu. Wilkina owszem ale powiedzmy za rok , choć z buldożkami nigdy nic nie wiadomo . Czasem to się zastanawiam , które są mądrzejsze te starsze czy te młodsze.
    pozdrawiam Aga Milska
    www.milagnes.pl

p/s ostrzegam też przed maskotkami z dzwoneczkami, oczkami i noskami z plastiku i tym podobnymi gadźetami ,

Zgadzam się co do wikliny. Ja miałam fotel wiklinowy i w pewnym momencie moja suka tak sie nim zainteresowała, że nie pomagało przykrywanie go kocami bo jak wracałam do domu ciągle były powygryzane kolejne elementy. Wygryzła dziurę dosyc szybko a ja miałam duuużo codziennego zbierania wikliny z podłogi. Na szczeście nic się nie stało psom, jednak fotel szybko trafił na śmietnik i więcej takiego mieć nie będę. Teraz jest następny głównie z materiału i sprawdza się jako legowisko bo psy lubią sobie na nim pokimać. Mamy też normalne posłanie ale co jakiś czas muszę kupować nowe bo moje niszczycieskie suczydło po pewnym czasie wybebesza gąbkę ze środka..

Giga Miłośnik Zwierząt idunia80's Avatar
    Zapisany
    Apr 2009

Dzieki za ostrzezenie,pierwszy koszyk pies odziedziczyl po kocie,wczesniej byl uzywany prze innego psa ktory go obgryzal,ale Macio jak do tej pory nie interesuje sie wiklina,jesli zacznie natychmiast poslanie zostanie zastapione plastikowym.

Starszy Miłośnik Zwierząt Anisz's Avatar
    Zapisany
    May 2009

Dobre posłanie to takie, na którym można pospać i można..., je powoli zjadać Później wrzucę zdjęcia jak to Anisz podjada kosz wiklinowy. Jeszcze trochę go zostało...

No tak
    .........fajnie gdy nic się nie dzieje ale pomyśl o tych psiakach , które połykają wszystko w całości a nie żują , trochę się tego naoglądałam w przychodni gdzie strzygę , no i nasłuchałam się też trochę u zaprzyjaźnionych wetów.
    To , że 100 razy się udało to nie znaczy ,że 101 będzie tym szczęśliwym.
    Nadal polecam rozsądek a nie jednorazowy przykład , rocznie nieładnie mówiąc przerabiam wychowawczo około 60/80 psów i rozmów z ich właścicielami więc wiem co potrafi psiak .

Wyobraźnia i myślenie przestrzenne , jak przy dziecku , to się przydaje.
    Najlepiej usiąść na miejscu psa z głową przy podłodze i pomyśleć. Co bym zrobił gdybymn był mały i się nudził , to najlepsza nauka. Z jego perspektywy widać wiecej , czasem i stare monetry pod stołem)))

pozdrawiam Aga

Master Miłośnik Zwierząt Marta's Avatar
    Zapisany
    Mar 2009

racja zgadzam się z Milagnes pies to jest jak małe dziecko ruchliwe i ciekawe świata chcące wszystkiego zasmakować dlatego chciałam poznać waszą opinię co do spanka jeszcze będe sie zastanawiać i pyta bo ja to muszę pogdybać i pomacać wszystkiego no i postawić się w sytuacji psa czy było by mi wygodnie na czymś takim no a póki co mój Gastuś próbuje wszędzie uwalić swoje cielsko i najlepiej tam gdzie nie można
    np w kanapie

Zasady Postowania