Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 1 z 9 1236 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 15 z 125
    Starszy Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Jul 2009

Domyślnie III MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KIELCE 14-15 listopada 2009

BULDOG FRANCUSKI 88 szt.
    SĘDZIA PIOTR KRÓL - niedziela 15.11.09

PSY
    - kl. szczeniąt - 2
    - kl. młodzieży - 8
    - kl. pośrednia - 12
    - kl. otwarta - 11
    - kl. championów - 4
    - kl. weteranów - 1

SUKI
    - kl. szczeniąt - 3
    - kl. młodzieży - 11
    - kl. pośrednia - 16
    - kl. otwarta - 15
    - kl. championów - 5

razem 88, w tym 38 piesków i 50 suczek.
    stawki bardzo duże
    zyczę ze swojej strony powodzenia wszystkim wystawiającym, a sobie i wszystkim moim kolegom organizatorom, aby cala wystawa "zagrała"
    wszystkie drzwi na halach będą otwarte, wejścia głowne 2 z lekarzami wet. sekretariat w hali C ( tak jak zwykle), cala wystawa w jednym bloku hal, (te osobne 2 nieczynne, ponieważ jedna z nich się paliła i jest wyłączona) także wchodzicie i wszystko na miejscu.
    bilety- 5zl. ulg. i 10 normalne, parkingi po 30 zł. ( wiem, ze wydaje się sporo ale cena ustalana z Targami)

Wczoraj byłam na Targach, ten wjazd, ktorym do tej pory się wjeżdzało , jest nieczynny, ale wjazdy od tej ulicy co zawsze ( Zakładowa) tylko inne bramy będą uruchomione.
    Tyle wiem na dzisiaj, jeżeli będa jakieś zmiany to poinformuję oczywiście.
    Pozdrawiam i miło mi was bedzie gościć w Kielcach.
    maroti

Domyślnie Odp: III MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KIELCE 14-15 listopada 2009

Dzięki Maroti , to się nazywa organizacja.
    Zresztą zawsze uważałam , że Kielce mają super teren na organizacje takiej wystawy .
    Widzę, że nawet szczeniaczki dopisały, fajnie moja Hortensja będzie miła debiut, Homerek to już drugi raz po Poznaniu , i Amazing Deisy czyli Stokrotka.
    Jakie jeszcze szczeniaczki będą może ktoś napisać.

pozdrawiam Aga

Maroti, wielkie dzieki za info. Wystawa napewno, jak zwykle bedzie bardzo udana. Czego serdecznie zycze
    Frekwencja tegoroczna, swiadczy sama za siebie. Wszyscy chetnie jeżdza do Kielc, wiadomo dlaczego. Dobra organizacja, przestronne hale, symopatyczna obsluga i w tym roku bedzie napewno jeszcze lepiej niz zwykle

Ogranizacja super, to prawda! Trzymam kciuki i połamania ogonów

Zaangażowany Miłośnik Zwierząt vika :)'s Avatar
    Zapisany
    May 2009

kurczaczek czemu to tak daleko odemnie

a mozna wiedziec kto jeszcze sie wybiera

Stawka na Kielce , będzie się działo:

Buldog francuski, pies, szczeniąt - ZORBA Baflo Buczkowska Zofia - Kamień
    Buldog francuski, pies, szczeniąt - HOMER Milagnes Moskal-Bednarska Monika - Kielce

Buldog francuski, pies, młodzieży - LUCKY LUKE z Zielonego Sącza Nosal Barbara - Chełmiec
    Buldog francuski, pies, młodzieży - RENUAR BURZHUA BRUNO Ferubko Ludmila - Riga
    Buldog francuski, pies, młodzieży - HIPOLIT Gizmo z Krótkonosych Zygadło Milena - Smólnik
    Buldog francuski, pies, młodzieży - EXTREME Carthago Grandis Skibińska Joanna - Andrespol
    Buldog francuski, pies, młodzieży - DRAX Beżowe Brzdące Słoka Janusz - Starachowice
    Buldog francuski, pies, młodzieży - Ciasteczkowy Potwór z Korczówki CHARLI Kozłowska Iwona Andrzej Kozłowski- Gdańsk
    Buldog francuski, pies, młodzieży - CHRAPEK Lazlo Cholewa J. - Kamień
    Buldog francuski, pies, młodzieży - UNO Pogodny Duszek Ekstowicz Marta - Ełk

Buldog francuski, pies, pośrednia - GALILEI GALILEO Kaul Brogowska Barbara - Zabrze
    Buldog francuski, pies, pośrednia - SZERYF Baflo Nowak-Rumińska Katarzyna - Warszawa
    Buldog francuski, pies, pośrednia - RONI GOLD BOY RENUAR Drozdova M. - Babite, Rigas Raj.
    Buldog francuski, pies, pośrednia - GUERLAIN De la Parure Dzikiewicz Joanna - Gdańsk
    Buldog francuski, pies, pośrednia - LE CHEVALIER NOIR Milagnes Nowakowski Jan Grzegorz - Radom
    Buldog francuski, pies, pośrednia - ARES Ze Strzelniczej Górki Kostrubała Daniel - Skierbieszów
    Buldog francuski, pies, pośrednia - FAJTER JARZĄB BRAWADO Janiak Wanda - Warszawa
    Buldog francuski, pies, pośrednia - DANDYS Dazela Diarra Sanata - Kraków
    Buldog francuski, pies, pośrednia - CICERO Admirable Favorite Kik Michał - Rzezawa
    Buldog francuski, pies, pośrednia - A'vigdors APOSTROPHOS Sostek Maciej - Szczytno
    Buldog francuski, pies, pośrednia - NESTOR Złota Łza Brędel Marta - Ząbki
    Buldog francuski, pies, pośrednia - Frustyle ZVEZDNIY PRINCE Liebchen Maria - Dobre

Buldog francuski, pies, otwarta - CHEPLIN Beżowe Brzdące Lis Karolina - Ostrów Wlkp.
    Buldog francuski, pies, otwarta - REKSIO Pro Publico Bono Welka Wiesława - Rytel
    Buldog francuski, pies, otwarta - PRESTON PACIFIC OCEAN RENUAR Vilcane A. - Ogre
    Buldog francuski, pies, otwarta - PILULA'S Elixir Sortebaer Buczkowska Zofia - Kamień
    Buldog francuski, pies, otwarta - PARYS Kręcony Loczek Chyliński Stanisław - Warszawa
    Buldog francuski, pies, otwarta - KROPEK Gro-Bez Ziółek Beata - Sulejówek
    Buldog francuski, pies, otwarta - KING IS ONLY ONE Król Arlekin Sienkiewicz Małgorzata - Marki
    Buldog francuski, pies, otwarta - Frustyle ZOLOTOY MALCHIK Liebchen Maria - Dobre
    Buldog francuski, pies, otwarta - BULGOTKI PODEGRODZKIE BAKS Borys Olga - Warszawa
    Buldog francuski, pies, otwarta - BRIAN Banda Drombo Bombczyński Zdzisław - Szczekociny
    Buldog francuski, pies, otwarta - Gizmo z Krótkonosych FELEK BĄBELEK Welka Wiesława - Rytel

Buldog francuski, pies, championów - CYPIS Draczyn Zbrozinska - Sobczak Krystyna - Warszawa
    Buldog francuski, pies, championów - BARON BARNABA Admirable Favorite Kurpisz - Trędowska Klaudyna - Warszawa
    Buldog francuski, pies, championów - HERKULES Król Arlekin FCI Moskalewicz Kamila - Kielce
    Buldog francuski, pies, championów - KLIFORD Baflo Buczkowska Zofia - Kamień

Buldog francuski, pies, weteranów - GACEK ARSENIO Bul-Dog Cholewicka Joanna - Komorow

Buldog francuski, suka, szczeniąt - AMAZING DAISY Milagnes Sienkiewicz Małgorzata - Marki
    Buldog francuski, suka, szczeniąt - HORTENSJA Milagnes Milska Agnieszka Urszula Piotrowicz- Wierzbica
    Buldog francuski, suka, szczeniąt - Stellanova Poland (FCI) CHIPI Wnukiewicz Paulina Marek Kałat- Milanówek

Buldog francuski, suka, młodzieży - FLOWER VERNI VERGO Sagan Wiktoria - Łask
    Buldog francuski, suka, młodzieży - DELICIOUS DOLORES Kiss-me-kiss Sostek Maciej - Szczytno
    Buldog francuski, suka, młodzieży - PIGWA KRĘCONY LOCZEK Przybylska Iwona - Jastrzębie
    Buldog francuski, suka, młodzieży - PCHEŁKA PSUMIŁA 100 Pociech Kalińska Beata Ewa Chabik- Warszawa
    Buldog francuski, suka, młodzieży - LULA - FIONA Z Bartoszowej Zagrody Choroś Edyta - Warszawa
    Buldog francuski, suka, młodzieży - ABRA Volcik Gruszczyński Marek - Warszawa
    Buldog francuski, suka, młodzieży - BONA Dąbrowska Flora Leszczyńska Monika - Józefów
    Buldog francuski, suka, młodzieży - BLEXA De Lux Gremlin Luciak Marcin - Zalesie Górne
    Buldog francuski, suka, młodzieży - ARABELA Potwory i Spółka Traut - Seliga Anna - Skierniewice
    Buldog francuski, suka, młodzieży - OLDI Special Agent Poland FCI Chlebek Anna - Szczurowa
    Buldog francuski, suka, młodzieży - CYNTIA Od Kuszetki Kuszewska-Szperl Anna - Kielce

Buldog francuski, suka, pośrednia - NADINE NOBLE LADY Król Arlekin FCI Moskal-Bednarska Monika - Kielce
    Buldog francuski, suka, pośrednia - ŻABKA Draczyn Zbrozinska - Sobczak Krystyna - Warszawa
    Buldog francuski, suka, pośrednia - ULA Mali-Box Zygadło Milena - Smólnik
    Buldog francuski, suka, pośrednia - TES Magdusiowe Plemię Prasol Aneta - Pruszków
    Buldog francuski, suka, pośrednia - TARTINKA Wielkie Szczęście Wnuk Janka - Budziszewice
    Buldog francuski, suka, pośrednia - TAMBURYNKA Wielkie szczęście Stępniak Iwona - Piotrkow Tryb
    Buldog francuski, suka, pośrednia - OKTAWIA Sto Pręg Okrasa Zbigniew - Karczew
    Buldog francuski, suka, pośrednia - BARBIE Tajemnicze Żródło Diarra Sanata - Kraków
    Buldog francuski, suka, pośrednia - Frustyle ZLATA MOSKOVIYA Liebchen Maria - Dobre
    Buldog francuski, suka, pośrednia - CINDERELLA Admirable Favorite Kurpisz - Trędowska Klaudyna Michał Kik- Warszawa
    Buldog francuski, suka, pośrednia - Bursztynowy Zakatek LADY MIRELLE Machowska Ewa - Brzesko
    Buldog francuski, suka, pośrednia - BRIGITTE BARDOT Ten Years After FCI Hładko Katarzyna - Piaseczno
    Buldog francuski, suka, pośrednia - BRIGITTE BARDOT Od Kuszetki Kuszewska-Szperl Anna - Kielce
    Buldog francuski, suka, pośrednia - BETTI Gal Bull Dogadalski Krzysztof - Kutno
    Buldog francuski, suka, pośrednia - Jollyville VALENTINE Scheller Jolanta - Zakopane
    Buldog francuski, suka, pośrednia - TAMARYNKA Wielkie Szczęście Wnuk Janka - Budziszewice

Buldog francuski, suka, otwarta - OCH GOLDI Matuchowa Frajda Scheller Jolanta - Zakopane
    Buldog francuski, suka, otwarta - OLIMPIA Kręcony Loczek Liebchen Maria - Dobre
    Buldog francuski, suka, otwarta - YAVA Punkt Widzenia Olejko Tamara - Mełgiew
    Buldog francuski, suka, otwarta - STELLANOVA Hope Piątkowska Helena - Zakopane
    Buldog francuski, suka, otwarta - ANGIE Bursztynowy Zakatek Ostapowicz Krzysztof - Stalowa Wola
    Buldog francuski, suka, otwarta - VIOLA To co najlepsze Ziemnicka Beata - Parzęczew
    Buldog francuski, suka, otwarta - NINA Sto-Pręg Bombczyński Zdzisław - Szczekociny
    Buldog francuski, suka, otwarta - WIKA Gorzowska Panorama Stępniak Iwona - Piotrkow Tryb
    Buldog francuski, suka, otwarta - LOLA ŻABA-A OD PYSI OPRYSI Nowak-Rumińska Katarzyna - Warszawa
    Buldog francuski, suka, otwarta - L'AVLANCHE Milagnes Milska Agnieszka - Wierzbica
    Buldog francuski, suka, otwarta - GAIA La Ferme de Marlene Hładko Katarzyna - Piaseczno
    Buldog francuski, suka, otwarta - AMELIA Z Garlicy Duchownej Leśniak Aldona - Łapanów
    Buldog francuski, suka, otwarta - ALDONA Kuźmiączyn Adamiak Iwona - Płock
    Buldog francuski, suka, otwarta - I LOVE YOU Król Arlekin FCI Moskal-Bednarska Monika - Kielce
    Buldog francuski, suka, otwarta - MELODIA Sto Pręg Bombczyński Zdzisław - Szczekociny

Buldog francuski, suka, championów - BRENDY Draczyn Zbrozinska - Sobczak Krystyna - Warszawa
    Buldog francuski, suka, championów - SEDUCTIVE SICILY Milagnes Milska Agnieszka - Wierzbica
    Buldog francuski, suka, championów - HAPPY HERITAGE Król Arlekin FCI Moskal-Bednarska Monika - Kielce
    Buldog francuski, suka, championów - CEBULKA Draczyn Traut - Seliga Anna - Skierniewice
    Buldog francuski, suka, championów - CZIKA Draczyn Ekstowicz Marta - Ełk

No, no stawki potężne
    Sędzia będzie miał pełne ręce roboty, oby tylko wystarczyło miejsca koło ringów.
    Człowiek mądry liczy na swoja pracę, głupi ufa złudzeniu.

Buldogi z Jollyville zapraszają www.jollyville.pl

Promuję informacje o rasie!!!

Unhappy Odp: III MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KIELCE 14-15 listopada 2009

hej ..........cześć dla wszystkich fanów buldoga
    a ja dopiero myślę o zakupie buldożka pod koniec roku lub wczesną wiosną , dopiero wczoraj dowiedziałem się o Kielcach, fajnie, że to jutro bo wreszcie mam wolne, i że tylu hodowców, mam nadzieję, że coś wpadnie mi w oko
    dużo oj dużo, czy macie jakiś faworytów a może powiecie na co zwracać uwagę, o co pytać czy samo patrzenie mi wystarczy ????

Cytat Napisane przez Pawfnucy Zobacz post
    hej ..........cześć dla wszystkich fanów buldoga
    a ja dopiero myślę o zakupie buldożka pod koniec roku lub wczesną wiosną , dopiero wczoraj dowiedziałem się o Kielcach, fajnie, że to jutro bo wreszcie mam wolne, i że tylu hodowców, mam nadzieję, że coś wpadnie mi w oko
    dużo oj dużo, czy macie jakiś faworytów a może powiecie na co zwracać uwagę, o co pytać czy samo patrzenie mi wystarczy ????

witaj,
    hmmm, ciekawe pytanie,

jeśli mogę doradzić , to patrzeć, rozmawiać z hodowcami i oceniać ich kontakt z psami, do tego słuchać i nasłuchiwać, choć to nie ładnie to rozmowa nie na ucho nie jest tajemnicą a czasem można coś

dla siebie wyłapać

pozdrawiam i do jutra Aga

p/s musisz tez określić swoje preferencje co do pieska, na kanapę czy na kanapę i do wystaw, wtedy hodowcom będzie się lepiej rozmawiać bo to spora różnica

Mega Miłośnik Zwierząt Chefrenek's Avatar
    Zapisany
    Mar 2007

Cytat Napisane przez milagnes Zobacz post
    choć to nie ładnie to rozmowa nie na ucho nie jest tajemnicą a czasem można coś

dla siebie wyłapać
    Oj tak, czasem coś sprzecznego z tym co pewne osoby wypisują na forach.

www.buldogfrancuski.org

"What is your interest?"..."The truth"!

ja bym radzila nie sluchac , a tylko popatrzec, bo jak widac na forach, to niezbyt dobrze sie czesto mowi o najlepszych psach i hodowcach. Tak jak zreszta w kazdej dziedzinie zycia u nas w kraju. Im kto jest lepszy, tym bardziej sie go obgaduje, niestety

Mega Miłośnik Zwierząt Chefrenek's Avatar
    Zapisany
    Mar 2007

No i Kielce zweryfikowały zeszłotygodniowe wygrane.

Aga, od dziś mówię na Ciebie Kaszpirowska.

www.buldogfrancuski.org

"What is your interest?"..."The truth"!

Wielkie brawa dla wygranych oraz wszystkich uczestników wystawy w Kielcach

Otrzymałam takie wieści:
    ŻABKA Draczyn - CACIB
    a w Championach
    1. CZIKA Draczyn
    2. CEBULKA Draczyn
    3. BRENDY Draczyn
    4. HAPPY HERITAGE Król Arlekin

Pozdrawiam, Beata ..
    ..................................... .Zapraszam na stronę hodowli Stelli Zawadzkiej :
    .... ....... ........
    . . . . . ........................ ............ ....... .. . .. .www.stellanova.pl
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
    . ................. . . . . . . . Facebook http://www.facebook.com/StellanovaFCI

MOJE WIELKIE GRATULACJE DLA HODOWLI DRACZYN !!!

Giga Miłośnik Zwierząt idunia80's Avatar
    Zapisany
    Apr 2009

Rowniez serdecznie gratuluje
    Maciusiu,mój najukochańszy aniołku,tęsknimy za Tobą...

Strona 1 z 9 1236 ... OstatniOstatni

Zasady Postowania