Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 15 z 53

Wątek: po Poznaniu

Czeka w systemie na potwierdzenie emaila
    Zapisany
    May 2004

Domyślnie po Poznaniu

jeśli chodzi o Sebastiana to zgadzam się zNim tylko po części tzn.rzeczywiscie Viktor po pierwsze nie potrafił się dostatecznie dobrze zaprezent. ,może to brak piłeczki? Nie wiem,i rzeczywiście ,jest psem dosc niskim,brak mu eleganckiego ruchu,ogólnie temperam,na wystawie ,oczywiście ,ma b.ładna głowe moze troche w typie boksera.co osobiście mnie się nie podoba, ale fakt jest tez taki ze zupełnie brak mu kąt.tylnych kończyn,widziałam jego ojca i u niego tez brak kątowania.Co do nowej krwi pewnie że byłoby fajnie aby ktoś sprowadził reprod.ale Drogi Sebastianie narazie widzę ,ze dużo tylko potrafisz pisać......Piszesz że ta rasa schodzi napsy zwłaczsza Poznan.CC.Po pierwsze czy orientujesz się w historii innych ras psow ,ze właściwie istnieją od kilkudziesiesci lat i nadal hodowcy ją udoskonal.że nawet Polskie rasy w rękach hod. zagranicznych nają lepszy ekster.jak w naszych rodzimych rękach.CC jest od nie dawna wPL.hodowca tej rasy ma b.trudne zadanie do spełnienia .pan Luciak cały czas probuje udoskon.CC troszke nie w moim typie ,ale chwała mu za to !!! a nie w moim typie ponieważ ja lubie mocne psy ,oczyw.nie :nie nalane: z głową w typie np.Emki las vegas.lub Peti,z eleganckim ruchem i ja widziałam psa ktory mnie się podobał był to jasny Arun z Czech.mocny,duzy,z pięknym kątowaniem,no i z płynnym ruchem,wady miał tylko takie zbytnie podgardle,i te uszy.w jego typie jest troche Bartosz lecz jest troche nalany,ma troche skóry,b.duże fafle.Także co do rasy .kazda hodowla preferuje inny typ,byłoby dobrze aby te typy jakos się ze sobą połączyły.ale nie robmy zCC boksera a z drugiej strony Mastino.b .mi się podoba ksiązka CC ,jest tam napisane ze hodowla CC przysporz.hodowcom jeszcze wiele niespodzianek zarowno dobrych jai i tych złych.Człowiek nbie jest idealny-hodowca też i aby ta rasa stałą się w jednym typie ,trzeba jeszcze wielu lat.jak i dużego doświadczenia .bo mimo że ktoś hoduje CC nawet 7 lat ,to jest nic ludzie hoduja psy z pokolenia napokolenie i tez zdarzaja się wpadki,.W każdej grupie psow występuja jakieś odchylenia.W Mastino .dogach.jamnikach.itp.Ale wy potraficie tylko napisać ten jest brzedki tamten okropny.nie posiadając długoletniego doswiadczenia,troszkę większej hod.na ktorej możnaby zbierać te doświadcz.A napisze sobie taka Pani X że tylko ten iten jest najpiękniejszy i chyba tak musi być.A kazdy ma inny gust i naprawde nie oczerniajcie ludzi i ich psow.bo oni wkładaja całe serca ,wiedze czasem nie do konca przeogromną jak WY. i probują coś stworzyc od zarodka a wy ich poprostu gasicie nie robiąc nic,tylko oglądając ich na wystawach.Czy wiecie ze psow tez nie ma idealnych i,ze nawet pies ZW.SW moze dać słabe potomstwo! Chyba nie. CO do Poznania jeszcze to ktos napisał ,że było popsiaczone a ten ktoś wie ,ze Ferro prawie co drugą wystawe wygrywa.!!!!!!już nie raz wygrał z DEL orte.jak rowniez wgłęb.sięw historie Poznanskich psow ,bo tylko potraficie krytykować .fakt Rokate się strasznie pogorszyło.chocby sprzed.psa Disla!!!!! ktory w zadn.procencie ni4e jest zbliz,do CC.ale była taka suka Beta ktora w polsce ukon.wszystkie tyt.a nawet zbobyła rase w BErlinie.następnie jej corka b.ładna Baxi mieszka w poznaniu rowniez Mł.Ch.CH.PLnastępnie Arno ktory ma CH.pl a co najważniejsze daje naprawde super poprawne potomstwo bo o to chodzi najbardziej.także nie oczerniajcie innych hod.Poznanskich ,mając klapki na oczach .i suger.się tylko hodowlą ROkate

konto wyłączone - regulamin
    Zapisany
    Jan 2003

Domyślnie

Co do Arno Chrustowianki, trafnie wypowiedziała sie Jagoda w jakims topicu:

Cytat Napisane przez Jagoda
    A ciekawa sprawa -Arno Chrustowianki to chyba jest na etacie podwyższania frekwencji w klasie championów , ale nigdy nie dojeżdza
    Co na dowód dam (można poszukać tych wypow. tu na forum):

Ring CC - Katowice
    Cytat Napisane przez Sajko
    Bez miejsca- ARNO Chrustowianki
    Opole 2004-
    Arno Chrustowianki jak zwykle się nie zjawił.
    Łodź 2004

ARNO Chrustowianki, niestety nie dojechał.

Leszno 2004

Cytat Napisane przez Birma
    Nie dojechał też pies w klasie championów Arno chrustowianki.
    SOPOT 2004 - tu Arno w końcu dojechał, ale nie zaszalał na ringu
    Cytat Napisane przez Stella
    a III Arno chrustowianki
    Klubówka Molosów 2004

Niedojechał ARNO Chrustowianki

Wrocław 2004

nie przyjechał Arno Chrustowianki

Także mamy obraz jaki to z Arno jest pogromca ringów

Zapisany
    Jul 2004

Domyślnie Re: po Poznaniu

Cytat Napisane przez olimpia
    fakt Rokate się strasznie pogorszyło.chocby sprzed.psa Disla!!!!! ktory w zadn.procencie ni4e jest zbliz,do CC
    czyżby chodziło o nas??
    ale może nie - Diesel to z hodowli Hajduk

Domyślnie

No tak... a Arun to wlasnie zadecydowal ze nie zakupilismy cc bo stwierdzilismy ze jesli tak ma cc wygladac to dziekujemy!!!
    Martka

*** Moja...

Domyślnie

poza tym przez wiekszosc osob afektowany Bartosz Wildecki Zakątek ma korzenie w Rokate wlasnie...mama Bartosza jest piekną corsiastą suką z tejze hodowli wlasnie!
    Martka

*** Moja...

Zaangażowany Miłośnik Zwierząt Gangster's Avatar
    Zapisany
    Feb 2004

Domyślnie

Tak, tak Arun Krasny srtom z Czech jest śliczniutki, zresztą synek też niczego sobie

hehehehheheheheh
    "wystarczy spojrzeć w psie oczy, żeby zrozumieć, że nie tylko my umiemy kochać..."

Hiper Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Jan 2003

Domyślnie Re: po Poznaniu

Cytat Napisane przez olimpia
    w jego typie jest troche Bartosz lecz jest troche nalany,ma troche skóry,b.duże fafle.
    właśnie się kiedyś zastanawiałam ,czy tylko mnie sie tak wydaje ??
    Jednakze ogólnie peis mi się podoba .
    Czy ktoż zna moze dzieci po nim ?? i czy sa jakoweś ??
    najgłośniej przemawia czasem milczenie

Hiper Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Jan 2003

Domyślnie

Cytat Napisane przez g.25
    Co do Arno Chrustowianki,
    to chodzi w końcu o Aruna czy Arno ?? wg mnie to dwa rożne psy , ale mogłam się pogubić
    najgłośniej przemawia czasem milczenie

Zapisany
    Jan 2003

Domyślnie

Chodziło i o tego i o tego psa.
    Olimpia napisała, że Arno, to Champion Polski i wtedy mi sie przypomniało zdanie Jagody o tym psie i dlatego pofatygowałam się i wypisałam cała ta litanie, ot tak sobie moim zdaniem to dość komiczna sytuacja, zgłosić psa na każda wystawe, i potem nigdzie(poza chyba jedną wystawą) się z nim nie pofatygować.

Zapisany
    Oct 2003

Domyślnie

Cytat Napisane przez g.25
    i potem nigdzie(poza chyba jedną wystawą) się z nim nie pofatygować.
    Ach ja to jestem szczęściarą - widziałam Arno w Katowicach (pierwszy i ostatni raz)

Przy okazji - czemu ja mam wrażenie deja vu,czytając posty Olimpii? - g.?

Zaangażowany Miłośnik Zwierząt Gangster's Avatar
    Zapisany
    Feb 2004

Domyślnie

Ja widziałam Arno Chrustowianki w Gorzowie we wrześniu na wystawie ale wystawiany nie był A Arun Krasny strom to tatko mojego Gangstera
    "wystarczy spojrzeć w psie oczy, żeby zrozumieć, że nie tylko my umiemy kochać..."

Zapisany
    Jan 2003

Domyślnie

Guśka: skomentuje to tak; monotematyczność

Master Miłośnik Zwierząt Monk's Avatar
    Zapisany
    Jan 2003

Domyślnie

Bartosz Widlecki Zakątek
    http://hodowlanux.pl
    "Co dzień o poranku , mój wierny pies siada w ciszy przy mnie,
    aż dam mu znać lekkim dotykiem, że wiem, a wtedy wybucha radością."
    RABINDRANATH TAGORE, Recovery 14

Master Miłośnik Zwierząt Monk's Avatar
    Zapisany
    Jan 2003

Domyślnie

ARUN Krasny St.
    http://hodowlanux.pl
    "Co dzień o poranku , mój wierny pies siada w ciszy przy mnie,
    aż dam mu znać lekkim dotykiem, że wiem, a wtedy wybucha radością."
    RABINDRANATH TAGORE, Recovery 14

Zaangażowany Forumowicz
    Zapisany
    Nov 2004

Domyślnie

Monk ślicznego masz pieska (jeżeli to twój)
    Moj kochany Hektorek na zawsze w mojej pamieci...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Zasady Postowania