Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 1 z 12 1236 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 15 z 174
    Doświadczony Miłośnik Zwierząt wlastimir8's Avatar
    Zapisany
    Nov 2010

Domyślnie Duża Polska hodowla czy fabryka owczarka środkowoazjatyckiego

Witam w związku z tym ,ze interesuje się rasą- owczarkiem środkowoazjatyckim , dużo czytam na ich temat śledzę fora i alegro jeżeli chodzi o szczeniaki zwróciłem dziś uwagę na psy z tej hodowli Proszę zwrócić uwagę na ilość psów od tego hodowcy http://allegro.pl/owczarek-srodkowoa...549601284.html w pokaż przedmioty sprzedającego i może nie dopatrzył bym się niczego dziwnego gdybym nie odkrył ze wśród tych piesków są psy znanego nam wszystkim hodowcy Turgaja i dziwi mnie fakt ,że sprzedaje psy do takich fabryk , bo jak to inaczej nazwać . Jestem osobiście oburzony faktem ,że chodzi tylko o sprzedaż psa nie ważne gdzie , zero informacji dla potencjalnego kupującego o rasie , o warunkach jakie powinien posiadać itd. Wrzuciłem taki temat na tapetę żeby się zastanowić co w Polsce robią ludzie żeby sprzedać psa. Dowiedziałem się również ,że po psach rodowodowych ale bez rodowodu są tam pieski dlatego że to 8 miot suczki i powyżej 6 nie mogą mieć rodowodu ale to pełnowartościowe psy. Jak można tyle razy męczyć sukę nie dawać jej wytchnienia dla mnie osobiście to przykre , powiedział bym nawet niedopuszczalne. Dużo się słyszy na temat Rosjan Ukrainy ,że tam oczywiście żeby nie demonizować ludzie nastawieni są tylko na sprzedaż psa nie ważne jakiego -myślę ,że tu mamy do czynienia z podobną sytuacją, chociaż absolutnie nie twierdzę ,że tym pieskom coś dolega. Proszę to parę zdjęć z hodowli Turgaj http://www.turgaj.eu/galerie/bekem_k...slides/11.html sami państwo możecie porównać.

Psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie.
    Autor: Winston Churchill

Hiper Gold Miłośnik Zwierząt kalfas's Avatar
    Zapisany
    Jun 2006

Domyślnie Odp: Duża Polska hodowla czy fabryka owczarka środkowoazjatyckiego

widac tu ze ktos z CAŁO robi co i jak popadnie.
    Idzie na ilosc i sprzedaje tanio.
    Jak ktos ma farta to moze i trafi na fajnego szczeniaka.
    Ale nie w tym problem, tak eksploatowac suczke to juz nadaje sie zeby animalsi wbili hodowce na pal,posmarowali smola, i zapalili od gory,- zgodnie ze staropolskim obyczajem.Jarema tak robil na Ukrainie.dzialało.
    bullmastiffy i boerboele

Cytat Napisane przez kalfas Zobacz post
    Ale nie w tym problem, tak eksploatowac suczke to juz nadaje sie zeby animalsi wbili hodowce na pal,posmarowali smola, i zapalili od gory,- zgodnie ze staropolskim obyczajem.Jarema tak robil na Ukrainie.dzialało.
    A widzisz i takim ludziom świadomie sprzedaje właściciel HODOWLI TURGAJ , przykre ale tak naprawdę mnie to w ogóle nie zdziwiło w kwestii tej osoby

Master Miłośnik Zwierząt Kasiun's Avatar
    Zapisany
    Feb 2006

Wlastimir, tak masz rację - są hodowcy, którzy jeden miot robią papierowy, drugi przy następnej cieczce bez papierów. Eksploatują sukę do granic możliwości, a i szczenięta z takiej suki bywają chore. No i są też tacy, którzy pod przykrywką dobrej, etycznej hodowli, pozbywają się psów byle gdzie, byle zainkasować kaskę, nawet "z dowozem". Współpraca między takimi podmiotami kwitnie. Biznes to biznes
    Dzięki za wstawienie linków, faktycznie zdjęcia ciekawe
    Toro

Rodowód: http://www.canecorsopedigree.com/mod...hp?pedid=17708

Lawa

"Mars dla Marsjan, Ziemia dla Ziemian, Księżyc dla Księży!"

Zapisany
    Nov 2010

Cytat Napisane przez kalfas Zobacz post
    http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=9623&page=8
    jak masz ochote to poczytaj to do konca,bo sytuacja sie fajnie rozwinie.
    baba po tej akcji przestala byc akceptowana i dala se z hodowla na luz
    Widzisz to coś zrozumiała , wątpię żeby ci co to robią byli rozumni i kierowali się czymś prócz kasy , dziewięć aukcji po kilka psów nie mała taśma bym powiedział.

Zapisany
    Nov 2010

Cytat Napisane przez Kasiun Zobacz post
    Wlastimir, tak masz rację - są hodowcy, którzy jeden miot robią papierowy, drugi przy następnej cieczce bez papierów. Eksploatują sukę do granic możliwości, a i szczenięta z takiej suki bywają chore. No i są też tacy, którzy pod przykrywką dobrej, etycznej hodowli, pozbywają się psów byle gdzie, byle zainkasować kaskę, nawet "z dowozem". Współpraca między takimi podmiotami kwitnie. Biznes to biznes
    Dzięki za wstawienie linków, faktycznie zdjęcia ciekawe
    Oczywiście ,że biznes to biznes , tyle ,że to są zwierzęta . J bym nigdy nie sprzedał swoich szczeniąt do takiej manufaktury , nie mógł bym z tym żyć.

Smutnym jest bezsensowne klepanie szczenioli...obojętnie w jakiej rasie.....pieniądze niczego nie tłumaczą.Ile jest miejsc w polsce gdzie siedzą w ciasnych kojcach suki i rodza miot za miotem...bez zgryzliwości jak zwykle ale ,nieudacznicy życiowi zamiast zarabiać na cierpieniach zwierząt powinni wziąść się za uczciwą prace.
    sześć tysięcy lat to dużo.......

Cytat Napisane przez sibaj-mysior Zobacz post
    Smutnym jest bezsensowne klepanie szczenioli...obojętnie w jakiej rasie.....pieniądze niczego nie tłumaczą.Ile jest miejsc w polsce gdzie siedzą w ciasnych kojcach suki i rodza miot za miotem...bez zgryzliwości jak zwykle ale ,nieudacznicy życiowi zamiast zarabiać na cierpieniach zwierząt powinni wziąść się za uczciwą prace.
    Boże ty mój wreszcie się z tobą zgadzam i to w 100%

Mega Miłośnik Zwierząt Giaurbej's Avatar
    Zapisany
    Oct 2008

He he he he.....jedyne co ciśnie się na usta to.... ,, a nie mówiłem ? ,, . Poczekamy na odzew ,,promotorów,, i tych którzy hodowlę Turgaj lansowali oraz promowali na wystawach[ i to specjalistycznych ] jego dokonania . Jeden miot to za mało trzeba było od razu dwa na raz zrobić a potem ,,upchnąć,, byle gdzie szczenięta żeby zrobić miejsce na kolejny . I tak oto pojawił się nowy rodzaj użytkowości - Skierniewicki wielomiotowy Owczarek Środkowoazjatycki - na wiosnę w Biedronce będzie można kupować szczeniaki od Turgaja w pakiecie z zajączkiem i pisankami , wielopak z kuponem na krycie Emcią za free.

" DOWIERZAJCIE BARDZIEJ PRZYRODZIE, GDYŻ AZJATA , JAK MIECZ SAMURAJA ,
    WYKUTY JEST Z TYSIĄCA WARSTW ODZWIERCIEDLAJĄCYCH ETAPY EWOLUCJI."
    autor : W.W.Fadin.. Nowosybirsk. 1997r.

Zapisany
    Nov 2010

Cytat Napisane przez Giaurbej Zobacz post
    He he he he.....jedyne co ciśnie się na usta to.... ,, a nie mówiłem ? ,, . Poczekamy na odzew ,,promotorów,, i tych którzy hodowlę Turgaj lansowali oraz promowali na wystawach[ i to specjalistycznych ] jego dokonania . Jeden miot to za mało trzeba było od razu dwa na raz zrobić a potem ,,upchnąć,, byle gdzie szczenięta żeby zrobić miejsce na kolejny . I tak oto pojawił się nowy rodzaj użytkowości - Skierniewicki wielomiotowy Owczarek Środkowoazjatycki - na wiosnę w Biedronce będzie można kupować szczeniaki od Turgaja w pakiecie z zajączkiem i pisankami , wielopak z kuponem na krycie Emcią za free.
    I taki ktoś jak pan Turgaj śmie się hodowcą nazywać traktując swoje szczeniaki w ten sposób , nie muszę czekać na jego obronę , chociaż każdy do niej ma prawo -sprawa jest jasna . Szczeniaków od pana Turgaja nie polecam , i nie dlatego ,ze jest z nimi coś nie tak tylko dlatego żeby ukrócić jego produkcję na skale masową . Kiedyś z panem Wiadernym obrzucali się gównem dość długo a później swoje psy kojarzyli dla dobra rasy żenada. Dla dobra rasy pan Turgaj powinien zlikwidować swoją hodowlę .

Cytat Napisane przez wlastimir8 Zobacz post
    I taki ktoś jak pan Turgaj śmie się hodowcą nazywać traktując swoje szczeniaki w ten sposób , nie muszę czekać na jego obronę , chociaż każdy do niej ma prawo -sprawa jest jasna . Szczeniaków od pana Turgaja nie polecam , i nie dlatego ,ze jest z nimi coś nie tak tylko dlatego żeby ukrócić jego produkcję na skale masową . Kiedyś z panem Wiadernym obrzucali się gównem dość długo a później swoje psy kojarzyli dla dobra rasy żenada. Dla dobra rasy pan Turgaj powinien zlikwidować swoją hodowlę .
    Dla dobra rasy to On strachliwe suki rozmnaża i chrzani głupoty o normalnych ludziach

Fajnie by było jakby się wypowiedziały stare duże i znane na świecie hodowle i ich właściciele którzy próbują dbać o "dobro rasy" z naszego kraju : Z Karagandy , Winnickie Wzgórze , Tumar, Sokolnicka Dolina , Czeczuga , Rama Gele, Baba Hatim i wiele innych, uważam że nie ma co się wstydzić każdy ma prawo do swojego zdania .

Giga Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Mar 2008

Witam w związku z tym ,ze interesuje się rasą- owczarkiem środkowoazjatyckim , dużo czytam na ich temat śledzę fora i alegro jeżeli chodzi o szczeniaki zwróciłem dziś uwagę na psy z tej hodowli Proszę zwrócić uwagę na ilość psów od tego hodowcy http://allegro.pl/owczarek-srodkowoa...549601284.html w pokaż przedmioty sprzedającego i może nie dopatrzył bym się niczego dziwnego gdybym nie odkrył ze wśród tych piesków są psy znanego nam wszystkim hodowcy Turgaja i dziwi mnie fakt ,że sprzedaje psy do takich fabryk , bo jak to inaczej nazwać . Jestem osobiście oburzony faktem ,że chodzi tylko o sprzedaż psa nie ważne gdzie , zero informacji dla potencjalnego kupującego o rasie , o warunkach jakie powinien posiadać itd. Wrzuciłem taki temat na tapetę żeby się zastanowić co w Polsce robią ludzie żeby sprzedać psa. Dowiedziałem się również ,że po psach rodowodowych ale bez rodowodu są tam pieski dlatego że to 8 miot suczki i powyżej 6 nie mogą mieć rodowodu ale to pełnowartościowe psy. Jak można tyle razy męczyć sukę nie dawać jej wytchnienia dla mnie osobiście to przykre , powiedział bym nawet niedopuszczalne. Dużo się słyszy na temat Rosjan Ukrainy ,że tam oczywiście żeby nie demonizować ludzie nastawieni są tylko na sprzedaż psa nie ważne jakiego -myślę ,że tu mamy do czynienia z podobną sytuacją, chociaż absolutnie nie twierdzę ,że tym pieskom coś dolega. Proszę to parę zdjęć z hodowli Turgaj http://www.turgaj.eu/galerie/bekem_k...slides/11.html sami państwo możecie porównać.
    w tej "hodowli" są psy z różnych hodowli np. - 'Baba Hatim', Tumar', 'Stankoker', 'Dzika Azja', ma psa z papierami z Ukrajyny, ma suke z papieram z Mołdawi, ma młodą suczke z Litwy, z Białorusi, praktycznie posiada prawie wszystkie psy rodowodowe (mowa o dorosłych) , także nie wiem co Ciebie tak bardzo zdziwiło że pojawiły się tam psy odemnie,,, czyżbyś szukał sensacji ? ....
    Pozdrawiam Krzysiek

Giga Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Mar 2008

I taki ktoś jak pan Turgaj śmie się hodowcą nazywać traktując swoje szczeniaki w ten sposób ,nie muszę czekać na jego obronę , chociaż każdy do niej ma prawo -sprawa jest jasna . Szczeniaków od pana Turgaja nie polecam , i nie dlatego ,ze jest z nimi coś nie tak tylko dlatego żeby ukrócić jego produkcję na skale masową . Kiedyś z panem Wiadernym obrzucali się gównem dość długo a później swoje psy kojarzyli dla dobra rasy żenada. Dla dobra rasy pan Turgaj powinien zlikwidować swoją hodowlę .
    kiedyś Zogcza założył oddzielny wątek żeby z tego forum zbanowac Marie i Zakirchana (i to mu się udało ) - teraz swoje szczeniaki reklamuje na psiarni ,,, czego to się nie robi dla dobra rasy ....

ps. "ekspercie" - twoją opinie na temat moich psów i mojej hodowli mam głęboko w dupie
    Pozdrawiam Krzysiek

Giga Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Mar 2008

Cytat Napisane przez Giaurbej Zobacz post
    a co tam z twoim miotem po chorych rodzicach http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=21609 bo wiosna nadeszła
    Pozdrawiam Krzysiek

Strona 1 z 12 1236 ... OstatniOstatni

Zasady Postowania