Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 10 z 28 PierwszyPierwszy ... 5891011121521 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 136 do 150 z 407

Domyślnie Odp: Klub Litwy 07.08.2011 Druskienniki

Dla mnie z oswiadczenia Michala bije tylko "euro, zloty, tytuly, medale..." strasznie to smutne, ze czlowiek mianujacy sie milosnikiem psow, przelicza je na kase i sukcesy...
    A jezeli chodzi o krycie na wystawie to o ile mnie pamiec nie myli jest to zabronione w regulaminie

Michal opamietaj sie !! !! !!

To że psy sie kryły - Scoobiś & Misia - było zamierzone, zaczęli to robić już rano w hotelu. Od dawna nie jest tajemnicą że planujemy miot po nich, a to że zachciało się im akurat na wystawie w Druskiennikach to trudno, komu to nie pasowało, mógł nie patrzeć, z resztą stalismy ze 300 metrów dalej sami.

...chciala bym wierzyc, ze to jakis srednio smieszny dowcip...

Mala uwaga: Rzecznik Dyscyplinarny-Andrzej Zembowicz
    "Lepiej stracić niż nigdy nie mieć nic"
    http://www.youtube.com/watch?v=zDD4ELz2ZDY

Z mojej strony: wyrażam zgodę na użycie mojej fotografii przedstawiającej stan psa p. Lenkiewicza z wystawy CWC Warszawa '10 w razie ew. postępowania w tej sprawie.
    Klaudia

Hiper Miłośnik Zwierząt sqnki84's Avatar
    Zapisany
    Aug 2008

Wczytałam się dokładniej w wypowiedź Michała i tym bardziej oczom nie wierze w to co on pisze

Cytat Napisane przez nicole Zobacz post

"Od Michała :

ALKAZAR NA WYSTAWIE KLUBOWEJ

Na samej wystawie Alkazar o godzinie 9tej prawie padł wysiadając z samochodu.

pies prawie padł i co dalej ? dalej czekając na swoją kolej wystawiania spędził dzień na środku placu w pełnym słońcu ???

koło południa już wszystko było OK.

film przedstawia jak to było wszystko OK , jak wrócę do domu to wstawie jeszcze jednak zdjęcia na które nie będzie się nikomu miło patrzyło , ale może przysłużą się całej sprawie .

czekałem na to 3cie miejsce od początku zdając sobie sprawe że doprowadzenie go do oceny to pewne ryzyko - albo się uda , albo nie. Wyszło to drugie - ocena bardzo dobra, III lokata.

Ty poprzez ryzyko masz na myśli , że pies otrzymał III lokatę ? a nie to , że ryzykiem dla psa było , że mógł zejść na tym ringu ???
    ja myślę , że jednak się udało - bo pies to przeżył !!!

poza tym incydentem - same oceny doskonałe, złote i srebrne medale, tytuły.

i znów to samo INCYDENT = NIE ZŁOTY lub SREBRNY MEDAL

W dodatku prawie nie siwieje, co zdarza się innym psom już w wieku 2 lat.

to ,że nie siwieje jest na pewno twoją wielką zasługą i spowodowane jest wspaniałą kondycją jakże utytułowanego psa

O tym że zabralismy sukę z cieczką zadecydowały poniesione koszty i prestiż wszystkich 3 wystaw. Wydaliśmy prawie 700 euro za zgłoszenia 5 psów, 1500 złotych za apartament na 3 dni, paliwo, kierowca, wyżywienie - to nie Radom czy Płock że tak po prostu - cieczka to nie jechać.

Nikogo raczej nie interesuje ile wydałeś pieniędzy , każdy jadąc na wystawę ponosi koszta , ale kto taki pieniądze i prestiż pokazania się stawia ponad zdrowie swoich psów ? A jeśli już poniosłeś te koszty to widać za mało - skoro nie potrafiłeś ogarnąć swoich psów to trzeba było opłacić większą liczbę osób i 2 lub 3 apartamanety żeby móc rozdzielić psy jak i również jechać na 2 samochody..a jak nie miałeś na tyle kasy to trzeba było siedzieć w domu !!!

To że psy sie kryły - Scoobiś & Misia - było zamierzone, zaczęli to robić już rano w hotelu.

cudownie , wynająłeś apartament z czerwonymi zasłonkami , łóżkiem wodnym i jacuzzi żeby nastrój im jeszcze bardziej sprzyjał ???

Szczególne potępienie kieruje tu pod adresem hodowcy mojej Nikolki - nawet nie wspomniała że dzień wcześniej suka z jej hodowli otrzymała najbardziej prestiżowy przez te 3 dni tytuł "BALTIC WINNER 2011" i zgarnęła wszystko łącznie z BOBem, CACem i CACIBem,

Potępienie? , no nie mogę....Człowieku żadna normalna osoba nie ucieszy się z żadnego "sukcesu" twoich psów widząc co chwila w jakim stanie się prezentują , ale widać twój rozum jest zbyt mały żeby to pojąć .

W białymstoku.... psy p.Michała były tez smutne i nieprzygotowane... ale najbardziej właśnie zapamiętałam Alkazara.... miał wtedy jakieś problemy z dziąsłami, były straszliwie spuchnięte, mocno czerwone, jakby miały jakis stan zapalny.......

Giga Miłośnik Zwierząt Sylvia's Avatar
    Zapisany
    Feb 2004

Cytat Napisane przez byc_moze Zobacz post
    Mala uwaga: Rzecznik Dyscyplinarny-Andrzej Zembowicz
    Dziękujemy.

Do wszystkich:

Nie wiem, czy ta skarga coś da, ale jedno jest pewne: nic nie robiąc na pewno nic nie zmienimy.

Dziekuję wszystkim, którzy już przesłali nam już swoje głosy poparcia skargi (bardzo nas mało, ale dobrze jest mieć wrażenie, że nie jesteśmy w tym zupełnie sami).

Bardzo też proszę tych, którym działania hodowcy "Z Białołęki Dworskiej" nie są obojętne o skopiowanie poniższego pisma, wpisanie swojego nazwiska na dole i przesłanie na adres: andrzejwielgosz@o2.pl.

UWAGA!!!! Tylko wówczas nazwisko takiej osoby znajdzie się pod pismem, które dzisiejszego wieczoru zostanie wysłane do ZKwP

Warszawa, dnia 10 sierpnia 2011 roku

Pan

Jan Gajewski
    Przewodniczący Oddziału ZKWP Warszawa

Szanowny Panie Przewodniczący,

w ostatnim czasie właściciele i hodowcy dogów niemieckich mieli okazje zaobserwować podczas imprez masowych organizowanych przez ZKWP, że prezentowane przez właściciela hodowli „Z Białołęki Dworskiej” jego psy znajdują się w skandalicznym stanie psychicznym i fizycznym.

Prowadzone przez wielu członków ZKWP próby rozmów z właścicielem hodowli panem Michałem Lenkiewiczem nie dość, że nie wyjaśniły niczego, to jeszcze osoby próbujące podejmować dialog były przez właściciela ostentacyjnie lekceważone.

Zamiast oczekiwanej przez nas zmiany stosunku do psów i reprezentowania postawy godnej Członka Związku Kynologicznego w Polsce coraz częściej widzieliśmy Pana Lenkiewicza na wystawach prezentującego psy w fatalnej kondycji, z ranami na nogach oraz szczeniaki poobcieranymi szyjami, strupami, dodatkowo tak, jak np. w Radomiu trzymanymi na słońcu bez wody...

Być może brak naszej wcześniejszej, stanowczej reakcji spowodował, że podczas minionego weekendu (5-7 sierpnia 2011) na Litwie Pan Michał Lenkiewicz (powodując zresztą wzburzenie sędziego FCI Milana Krinke) w następujący sposób „zaprezentował na wystawie Klubowej w Druskiennikach swojego 6-letniego psa Alkazara Platinum”.

http://www.youtube.com/watch?v=08th9x85Fj4

Jak pokazuje zdjęcie poniżej w międzyczasie pozostałe psy z „hodowli” pana Michała Lenkiewicza w słońcu na 30 stopniowym upale” kryły się bez żadnej kontroli między sobą.

Szanowny Panie Przewodniczący,

Nie chcemy by polskie środowisko dogowe było kojarzone ani opisywane na rosyjskich i litewskich forach jako grupa ludzi dręczących bezbronne zwierzęta.

Potępiamy i odcinamy się od Pana Michała Lenkiewicza jako właściciela dogów niemieckich, hodowcy i członka naszego Związku.

Prosimy wszystkich tych, którzy za korzyści materialne wspierają jego nędzny proceder by zaprzestali tego trybie natychmiastowym i razem z nami powiedzieli stanowcze nie dla dręczenia zwierząt przez tego człowieka.

Wierzymy również, że ZKWP będzie zainteresowane w zmianie publicznej wizytówki jaką wystawia będący członkiem ZKWP Michał Lenkiewicz.

W związku z powyższym wnosimy o objęcie szczególnym nadzorem hodowli dogów niemieckich „Z Białołęki Dworskiej” poprzez niezapowiedziane kontrole oraz przeprowadzenie rozmowy zakazującej Panu Michałowi Lenkiewiczowi dręczenia zwierząt.

Jednocześnie ze swojej strony deklarujemy pełna współpracę ze Oddziałem w zakresie informowania o wszystkich naruszeniach przepisów Związkowych przez pana Michała Lenkiewicza.

Dla nas ważne są Psy.

Podpisano:
    _________
    _________
    _________
    _________

-------------------------------------------------------------------------

http://elcorazon.blog.pl/

"Dog Niemiecki - już nie Pies, jeszcze nie Człowiek"

Master Miłośnik Zwierząt Abadhara's Avatar
    Zapisany
    Apr 2007

Cytat Napisane przez nicole Zobacz post
    Wstawiam ten tekst na wyraźną prośbę Michała.
    Nie chcę mieć nic wspólnego z tą sytuacją i od razu powiem, że ja też nie jestem zachwycona tym co się działo z Demonem.

"Od Michała :

Szczególne potępienie kieruje tu pod adresem hodowcy mojej Nikolki - nawet nie wspomniała że dzień wcześniej suka z jej hodowli otrzymała najbardziej prestiżowy przez te 3 dni tytuł "BALTIC WINNER 2011" i zgarnęła wszystko łącznie z BOBem, CACem i CACIBem, jedyne co potrafi to kierować słowa krytyki pod naszym adresem "jak to Nikolka ma źle", zaznaczam że jest to jedyna suka z jej hodowli która odnosi sukcesy wystawowe . Nicky także skończyła Championat Litwy.
    Alkazar jest cały czas w dobrej formie i dopóki mu zdrowie dopisuje , nadal będzie startował w wystawach. Rzeczywiście nieraz jest gorzej oceniany jako "starszy" pies, ale niekiedy wygrywa i ma lepsze noty za to że jak na swój wiek jest w tak dobrej wystawowej kondycji. Kiedyś sędzia zapytał na wystawie - czy Alkazar ma juz 4 lata - ja odpowiedziałem : "prawie dwa razy tyle"......."

Szczegolnie to ty sie pier............j w leb,to co pisze ten czlowiek wystarczajaco swiadczy o jego podejsciu do psow,i przeogromnej glupocie.

NICOLE moze byc MULTICHAMPIONEM idioto,ale nie w twoich rekach,wolalabym 1000 razy,zeby siedziala sobie u kogos na kanapie nie wystawiana,niz byla u ciebie.WSTYD!!! i ZENADA TO CO PISZESZ !!!!.

TY SMIESZ NAZYWAC SIE HODOWCA !!!!.TY NIE WIDZISZ NIC DZIWNEGO W KRYJACYCH SIE PSACH NA WYSTAWIE???.
    SYLWIA,HAGA,NINA -GYPSY QUEEN Medium (*),NINA Abadhara .

http://www.dogi-adopcje.pl/

Hiper Miłośnik Zwierząt sqnki84's Avatar
    Zapisany
    Aug 2008

Zdjęcia Alkazara , które można również dołączyć do sprawy .

Zapisany
    Apr 2007

Jezusie Marta nawet nie wiesz jak mi jest przykro,siedze i rycze bo ten czlowiek jest bezduszy bez uczuc,bez serca.

MAM NADZIEJE,ZE SPRAWIEDLIWOSC ISTNIEJE I ZE DOSTANIESZ TO CO CI SIE NALEZY BYDLAKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Doświadczony Miłośnik Zwierząt Rzenia-Dogomadonna's Avatar
    Zapisany
    Oct 2005

Cytat Napisane przez Abadhara Zobacz post
    Dac Ci adres??,prosze przywiez Nam wszystkie psy,bede Ci dozgonnie wdzieczna.
    Nie chcę żebyś odebrała to jako atak, bo Cię nie znam, ale mam pytanie czy rozmawiałaś z Michałem na temat ewentualnego odzyskania przez Ciebie psa- wykupu czy cokolwiek? Bo wiesz, nic nikomu po dozgonnej wdzięczności, trzeba samemu próbowac działac Ja sprzedałam psa nieodpowiednim ludziom, zagłodzili go prawie na amen, sprawę prokuratura umożyła bo pies przecież żyje, ale zdziałałam tyle że pies żyje na mojej kanapie, a nie na ich.

Zapisany
    Apr 2007

Cytat Napisane przez rzenia-dogomadonna Zobacz post
    nie chcę żebyś odebrała to jako atak, bo cię nie znam, ale mam pytanie czy rozmawiałaś z michałem na temat ewentualnego odzyskania przez ciebie psa- wykupu czy cokolwiek? Bo wiesz, nic nikomu po dozgonnej wdzięczności, trzeba samemu próbowac działac ja sprzedałam psa nieodpowiednim ludziom, zagłodzili go prawie na amen, sprawę prokuratura umożyła bo pies przecież żyje, ale zdziałałam tyle że pies żyje na mojej kanapie, a nie na ich.

oczywiscie,nie raz nie dwa,jak ostatnio pisal mi ze przez nicole odeszla dalia bo sie gryzly,to natychmiast mu napisalam,zeby mi ja oddal skoro jest zla.jak myslisz co uslyszalam,albo nic,albo ze nicolka go kocha i ja nie odda.jA STARAM SIE DOTRZEC DO TEGO CZLOWIEKA NIE OD DZISIAJ TO TRWA OD MOMENTU SPRZEDAZY NICOLE.

ps.teraz musze uciekac,mam ograniczony dostep do internetu bo nie jestem w pl.wiec ewentualnie napisze pozniej.

Cytat Napisane przez sqnki84 Zobacz post

Dla tego Psa oraz w trosce o los innych które sa we władaniu tego czlowieka apeluje do tych, którzy pracowali dla Michała przy hodowli i przy odchowie miotu.

Opowiedzcie publicznie jak było, co widzieliście.

Pomyślcie czy na pewno nic nie trzeba zglosić do TOZ, czy na pewno nie jest konieczne powiadomienie ZKWP...

Niech to się nie skończy tak jak sprawa O czy I gdzie zabrakło dowodow.

PS. Zwracm sie również z prośbą do osób odpowiedzialnych za wydawanie biuletynu z prosbą o niereklamowanie w jakiejkolwiek formie "hodowli" pana Michała Lenkiewicza
    "Z czego się śmiejecie. Z samych siebie się smiejecie"

Nikołaj Wasiljewicz Gogol - "Rewizor"

Doświadczony Miłośnik Zwierząt Rzenia-Dogomadonna's Avatar
    Zapisany
    Oct 2005

Dalia jeśli już, to odeszła bo jej Pan kretyn trzymał ją - sukę silnie dominującą- we własnym łóżku, wiele osób go broniło twierdząc że nie ma miejsca na przegrupowanie psów w mieszkaniu.To jak się nie ma miejsca na zapewnenie stadu odpowiednich warunków to się nie kupuje i nie mnoży kolejnych. W wannie mogła spac czy pod prysznicem- gdziekolwiek byłoby lepiej niż w łóżku z Panem. Teraz żale tylko do siebie.
    Mam pytanie jeszcze- w tej Warszawie nie wyprosili go z ringu? I co na tej Litwie w końcu? Dostał bdb? Przecież takich psów wystawiac nie wolno, od czeku do k... nędzy jest ten regulamin??? Tych sedziów też chyba w końcu pogonic trzeba

Giga Miłośnik Zwierząt Sylvia's Avatar
    Zapisany
    Feb 2004

http://greatdane.lt/LT/Parodos/XVII-...u-Dogu-Klubine

29 PL CH Alkazar Platinum (v.g.)

Na stronie prowadzonej m.in. przez członków litewskiego klubu doga widnieje informacja, że PIES W TAKIEJ KONDYCJI DOSTAŁ OCENĘ "BARDZO DOBRA"!!!

Próbuję zweryfikować tę informację u władz klubu doga na Litwie?

Jeśli to prawda, to WSTYD!!! Jeśli nie - natychmiast należy zmienić tę ocenę na stronie podanej wyżej.
    http://elcorazon.blog.pl/

"Dog Niemiecki - już nie Pies, jeszcze nie Człowiek"

Zasady Postowania