Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Domyślnie Zmiana karmy Pro Plan

Witam
    Decydując sie na pieska postanowiliśmy karmić ją karmą Pro Plan i na początek doradzono nam puppy sensitive. Hana ma teraz 4miesiące, ładną sierść i nawet chętnie wcina kamerę ale mi cały czas chodzi po głowie zamiana na karme dla psów ras dużych czyli large robust.
    Moje pytanie brzmi czy to dobry okres na zmianę karmy i czy warto ?

Domyślnie Odp: Zmiana karmy Pro Plan

Polecam szwedzką karmę klasy super-premium Husse w tym wypadku Valp Maxi. http://www.husse.pl/karma-dla-psow/k...m/?produkt=110
    Odchowaliśmy na tej karmie miot i karmimy nasze psy od ponad 2 lat( oczywiście nie wszystkie karmą dla szczeniąt). Karmione tą karmą psy nie wymagają dodatkowej suplementacji, gdyż zawiera podstawowe składniki wpływające na rozwój kośćca i nie tylko. Nie jest sztucznie konserwowana i wszystkie jej składniki dopuszczone są do spożycia przez człowieka ( szwedzkie normy!). Oczywiście co jakiś czas bilansujemy naszą gromadkę i oprócz Maura, który 1 raz wymagał podania wapnia - miał je w dolnej granicy wszystko jest ok.
    Psy są zdrowe i mają lśniącą sierść!
    Jeżeli zdecydujesz się na jakąkolwiek zmianę, to dobrze jest na początek mieszać karmy i stopniowo zwiększać dawkę karmy docelowej.

"Można żyć bez psa, ale nie warto..." Heinz Ruhmann.
    Pozdrawiam -Ewa

Super Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Dec 2009

ale chcesz w ogóle zmienić karmę na inną czy tylko na taką dla dużych psów?
    mój był na Purinie ale na PRO PLAN PUPPY LARGE
    to jest właśnie karma dla szczeniąt psów ras dużych
    w każdym razie polecam
    jedyna karma którą jadł z ochotą i po której jego kupa nie była 5 razy większa od wkładu do miski

Rowniez polecam karme Husse - sprawdzila sie rewelacyjnie na dogu argentynskim.

Doświadczony Miłośnik Zwierząt fair1's Avatar
    Zapisany
    Nov 2010

Cytat Napisane przez bro Zobacz post
    Rowniez polecam karme Husse - sprawdzila sie rewelacyjnie na dogu argentynskim.

Ja również polecam
    Pozdrawiamy Iza z Kratosem i Borgią

Hiper Miłośnik Zwierząt barbero's Avatar
    Zapisany
    Jun 2010

Ja tez sie przezucilam z polecenia na Husse - wysoka jakosc i siersciuchom bardzo smakuje...
    There is a pleasure in the pathless woods, There is a rapture on the lonely shore, There is society, where none intrudes, By the deep sea, and music in its roar: I love not man the less, but Nature more...
    Lord Byron

https://www.facebook.com/magda.kominiak

Super Gold Miłośnik Zwierząt Jamajowa's Avatar
    Zapisany
    Sep 2009

Ja karmię Husse już jakiś czas,i jestem zadowolona bardzo...
    psom także smakuje,przy innych po kilku workach bywały strajki,a na Husse ciągle się rzucają ze smakiem.I w końcu Tosi sierść wyładniała.

Zasady Postowania