Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 15 z 37

Domyślnie Oddam suczkę buldoga francuskiego

Witam.
    Nazywam się monika i poszukuje bardzo dobrego domu dla swojej 2 letniej buldożki. Suczka urodzona w lipcu 2010 roku, wabi się Chu-Chu, kupiona z hodowli, posiada metrykę urodzenia. Suczka jest trochę strachliwa, szczeka na panów w starszym wieku, ogólnie od samego początku boi się obcych ludzi. Pies ma alergie pokarmowa i jedyne co może jeśc to karma Trovet z królika (wypróbowałam bardzo dużo karm i tylko ta jej odpowiada). Zaszczepiona, odrobaczana średnio co 3 miesiące, posiadam aktualne badania krwi więc piesek jest zdrowy.
    Buldożka jest bardzo ze mną związana i źle znosi dłuższą rozłąkę więc trochę się o nią boję. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu jej domu w którym będzie kochana, będą o nią dbac i będzie jej tam dobrze.

Giga Miłośnik Zwierząt Joa's Avatar
    Zapisany
    Apr 2011

Domyślnie Odp: Oddam suczkę buldoga francuskiego

mogę zapytać dlaczego ją Pani oddaje?
    skąd Pani jest ? z jakiego miasta?

Pozdrawiamy!
    Asia z Dozią i Rokunkiem

hodowla MYSTIC MOLOS
    nasz Facebook

nie pytam z jakiego powodu musisz ją oddać, jeżeli dobrze znosi towarzystwo innych psiaków to proszę skontaktujmy się przez priv

Zapisany
    Apr 2011

Cytat Napisane przez dumna z psa Zobacz post
    nie pytam z jakiego powodu musisz ją oddać, jeżeli dobrze znosi towarzystwo innych psiaków to proszę skontaktujmy się przez priv
    a może to właśnie powinno Cię zainteresować
    może są to jakies problemy z suczką z jakimi można sobie poradzić i zostanie u właściciela

Pozdrawiamy!
    Asia z Dozią i Rokunkiem

hodowla MYSTIC MOLOS
    nasz Facebook

Jestem z Kołobrzegu ale obecnie mieszkam w Szczecinie. W październiku urodziłam dziecko, na początku bylo ok, pies zaakceptował nawet sie cieszył jak mały wstawał czy leciała do niego jak płakał. Po około 3 miesiącach zauważyłam ze zaczyna szturchac nosem dziecko a od czasu do czasu lekko podszczypywac. myslałam ze po prostu chce sie bawic jednak w miare szybko zmieniłam zdanie. probowałam oduczyc psa tego zachowania jednak nic nie skutkowała a jak skutkowało to na krotko. obecnie moje dziecko raczkuje a pies gryzie coraz odważniej, już nie w nozku czy raczki a w nos i uszy. bardzo kocham swojego psa i oddanie go jest dla mnie bardzo ciezką decyzją jednak dziecko i jego bezpieczeństwo jest dla mnie wazniejsze. Pies toleruje inne psy i dzieci tez zawsze lubiała jednak o moje dziecko jest strasznie zazdrosna.

Master Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Dec 2009

Witam,
    prosze niech Pani spróbuje skontaktowac się z psim behawiorystą. Szkoda cholernie suczki, będzie bardzo cierpieć rozłąkę. Trzeba pokazac jej, że źle się zachowuje i to korygować, a dobre zachowanie nagradzać. Właśnie taki psi psycholog to pokaże. Czesto rozwiązanie jest naprawdę proste, trzeba tylko chcieć wykazac dobrą wolę i cierpliwość.
    Suczka jest w nowej sytuacji, zostały popełnione jakieś błędy w jej socjalizacji i nie można jej za to karać.
    Nie oceniam Pani, ale ja rodze dziecko w lipcu i będę od samego pcozątku zwracać uwagę jak pies zachowuje się do dziecka. Jeśli będzie problem to na pewno będę szukać pomocy, ale serce by mi pękło na myśl żeby oddać swojego przyjaciela Przecież pies to nie mebel, który jak zawadza to można go oddać.

Pozdrawiamy
    Aneta&Paco

Zapisany
    Apr 2011

myślałaś o poradzie behawiorysty?
    oni rozwiązują b.dobrze takie problemy i powiedzą Ci jak masz się zachować

Pozdrawiamy!
    Asia z Dozią i Rokunkiem

hodowla MYSTIC MOLOS
    nasz Facebook

pisząc to ogloszenie płakałam jak glupia na mysl ze muszę ją oddac, moze faktycznie cos zle zrobiłam i behawiorysta pomoze.

Zapisany
    Apr 2011

zgadzam się z Anetą
    widzi Pani oddać taką suczkę to też nie będzie łatwo -bo do domu bez dzieci w takim razie ,a jak ona potrzebuje duzo uwagi to najlepiej tam gdzie nie ma psów a cięzko znalezc doswiadczonego wlasciciela bez psa, czlowiek taki musi potrafic sie zmagac z problemami ktore ma w swej psychice pies
    sunia napewno nie bedzie szczesliwa bez Pani
    proszę spróbować i zdawać nam relację,chyba ze Pani nie chce już próbować i się Pani poddała
    sunia kocha widocznie bezgranicznie i ciężko jej jest się z tym pogodzić ,biedna nie zdaje sobie z tego sprawy ze jej milosc jest tak silna ze moze Was rozdzielić
    proponuję jej pomóc mimo wszystko

Pozdrawiamy!
    Asia z Dozią i Rokunkiem

hodowla MYSTIC MOLOS
    nasz Facebook

Zapisany
    Apr 2011

Cytat Napisane przez monikajerm Zobacz post
    pisząc to ogloszenie płakałam jak glupia na mysl ze muszę ją oddac, moze faktycznie cos zle zrobiłam i behawiorysta pomoze.
    gdybym tylko mieszkała bliżej to bym Wam chętnie pomogła i pokazała jak się zachowywać
    zaraz bd miała nr do behawiorysty z trojmiasta ,prosze zadzwonic i zapytac czy zna kogos z Pani okolic,jesli nie to prosze jej opisac sytuacje,moze pomoże choc troche

Pozdrawiamy!
    Asia z Dozią i Rokunkiem

hodowla MYSTIC MOLOS
    nasz Facebook

jak tylko wroce z urlopu natychmiast skontaktuję sie z behawiorystą. oczywiscie nie poddam sie, nie pomyslałam o tak łatwym rozwiązaniu. dziękuje za ta podpowiedz i na pewno dam znac jak idzie nauka.

jesli poda Pani numer to oczywiście zadzwonie i to zaraz

Zapisany
    Apr 2011

698567740 P.Lidia zadzwon i powołaj się na Asię Pożarowszczyk
    Pozdrawiam

Pozdrawiamy!
    Asia z Dozią i Rokunkiem

hodowla MYSTIC MOLOS
    nasz Facebook

Dziękuje za numer. Oczywiscie przez telefon nie da się pokazac zachowania psa ale dowiedziałam sie u kogo szukac pomocy.

Master Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Dec 2009

Proszę też poszukać takich psich psychologów w swojej okolicy, taki fachowiec przychodzi do domu, obserwuje i widzi naocznie problem.
    Trzymam mocno kciuki

Pozdrawiamy
    Aneta&Paco

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania