Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: BOSCH

Domyślnie BOSCH

Witam,
    czy jest ktos kto karmi lub karmił swoje psy karmą Bosch?
    Bardzo prosze o opinie na temat tej firmy.
    Pozdrawiam
    Emilia
    Prada, Gabana, Donna, Kenzo

www.tosainu.radom.pl
    www.salonpsa.prv.pl

gg 917654

Aktywny Miłośnik Zwierząt karla22's Avatar
    Zapisany
    Mar 2007

Domyślnie

Hej Emilia
    Ja podaję mojemu mopsikowi karmę bosch sensitive.
    Nie mogę Cię zapewnić, że jest rewelacyjna bo mam pieska dopiero ponad 3 tygodnie, a tę karmę dostaje od 1,5 tygodnia. Wcześniej dostawał inną karmę i jedzenie gotowane, ale dostał jakiegoś uczulenia (vet podejrzewa alergię pokarmową) i weterynarz zalecił żeby podawać psu jedną karmę i nic dodatkowo. Od weterynarza usłyszałam, że bosch jest bardzo dobrą karmą więc myślę, że powinnaś spróbować jak Ci nie będzie odpowiadała zawsze możesz zmienic

Doświadczony Miłośnik Zwierząt Lara's Avatar
    Zapisany
    Mar 2006

Domyślnie

koleżanka karmi tym swojego doga i jest zadowolona
    Lara i Polly

Młodszy Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Jul 2006

Domyślnie

ja karmie boshem juniorem maxi plus swoja suke presso 11 miesieczna od 3 miesiecy.jestem zadowolona kupki srednie ale 2 razy dziennie.jej sluzy i jest ok

Domyślnie

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi, gdyby ktos jeszcze karmil ta karma to prosze o opinie.
    Pozdrawiam serdecznie
    Emilia
    Prada, Gabana, Donna, Kenzo

www.tosainu.radom.pl
    www.salonpsa.prv.pl

gg 917654

Domyślnie

ja karmię Boschem swoją sunię karma ani super ani zła taka średniej jakości i ja podaję do niej witaminki,przeważnie kupuję activ bo moja to wulkan energi,smakowo jej odpowiada ale chrupy trochę małe,sensacji po przejściu na tę karmę nie było czyli biegunek i tego typu spraw

Domyślnie

Witajcie,
    Ja polecam Bozite,lepsza od Boscha a cena porównywalna.

Domyślnie

Aha, i jest w rozmiarze XXL dla duzych molosków.

Domyślnie

U mnie wszystkie psy są na Boschu plus gotowane, ale karma im smakuje, mamy wybrednego, do tego z przełykiem olbrzymim, labradora i innych karm nie chciał jeść, a na tą się rzuca już na worek jak usłyszy szelest

Mega Miłośnik Zwierząt ATHENA's Avatar
    Zapisany
    Apr 2005

Domyślnie

Ja tez nieraz daje i jest super
    Pozdrowionka DORO & gwiazdki

Domyślnie Odp: BOSCH

Witam,

też jesteśmy na tej karmie (Bosch Junior Bigger Breeds). Bardzo dużo szukałem o niej opinii (zdań dużo więcej niż faktycznych użytkowników) przed ostateczną decyzją. Nie jest to może ogólnie zachwalana Acana, ale naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Pies chętnie ją wcina a cena jest bardzo przystępna (109pln/15kg; 199/30kg). Ma przyzwoity skład, w tym dodatki na stawy.

ps. dodam, że w naszym przypadku bez gotowanej wkładki do miski i tak się nie obywa. Dodatkowo dostajemy również Arthoflex + Witaminy (minimalna ilość)

Czucz & Tessa

Doświadczony Miłośnik Zwierząt TOSA INU28's Avatar
    Zapisany
    Jan 2008

Ja równiez bez gotowanego się nie obejde,tzn. mój piesek,a karma Bosch poza innymi jej walorami ma tez swietny zapach i smak /sama próbowałam/

gg 3796573

Cytat Napisane przez TOSA INU28 Zobacz post
    Ja równiez bez gotowanego się nie obejde,tzn. mój piesek,a karma Bosch poza innymi jej walorami ma tez swietny zapach i smak /sama próbowałam/
    Z tym zapachem to byłbym ostrożny. Przy otwarciu nowego worka idzie paść "z wrażenia" Dopiero po paru dniach fetorek się normuje i pachnie już całkiem normalnie.

Czucz & Tessiol

Thumbs down BOSCH Adult Fish&Potato

A ja radzę UWAŻAĆ na karmę BOSCH..!
    Właśnie kupiłam duży worek Adult Fish&Potato i nie wiem co jest grane, ale obawiam się, że karma jest z jakiejś trefnej partii - dwa moje psy dostały po niej strasznego wzdęcia, a trzecia - dość wrażliwa pokarmowo suczka - wręcz się zatruła!
    (zaznaczam, że nie zmieniłam im radykalnie diety - po prostu dodałam trochę Boscha do poprzedniej karmy!).
    Także mam cały worek DO WYRZUCENIA (bo nawet do schroniska nie miałabym sumienia tego oddać...)
    Jestem bardzo rozczarowana, bo kiedyś kupiłam szczeniakom Bosch Puppy i wszystko było OK...

Młodszy Miłośnik Zwierząt Tupaja's Avatar
    Zapisany
    Jan 2010

Nasz kangal do ok. 9 miesiąca jadł ładnie Bosh Junior Maxi i było wszystko w porządku. Do tego, zawsze raz dziennie gotowane - gł. drób z warzywami i ryżem.
    Karma mu sie chyba jednak przejadła, stąd nasze próby zmiany na inną.

Zasady Postowania