ABC-Service Wrocław – pielęgnacja terenów zielonych
Pupila kategoria
Pupila opis

ABC-Service oferuje usługi związane z utrzymaniem czystości w budynku oraz na zewnątrz. Świadczy usługi związane z ochroną osób i mienia.Usługi firmy dedykowane są głównie do instytucji i klientów przemysłowych, spółdzielni mieszkaniowych. Firma zapewnia pielęgnacje terenów zieleni.ABS- Service zajmuje się myciem okien, czyszczeniem elewacji.

ABC-Service - pielegnacja terenów zielonych fot.1

Na zamówienie klientów organizuje wywóz odpadów wielkogabarytowych. Przedsiębiorstwo posiada auta dostawcze i ciężarowe, które umożliwiają wywóz gruzu poremontowego. Specjalistyczne usługi sprzątania wykonywane są przy użyciu nowoczesnych maszyn i profesjonalnych środków czystości. Doświadczeni pracownicy zajmą się czyszczeniem posadzek, praniem tapicerek, udrożnianiem lei zsypowych do śmieci, czyszczeniem rynien, dezynfekcją powierzchni.

ABC-Service - pielegnacja terenów zielonych fot.2

Firma zajmuje się kompleksową pielęgnacją trawników, skwerów. Firma na zlecenie klientów projektuje i zakłady tereny zieleni. Podczas wykonywania usług na terenach zieleni ABC-Service stosuje jedynie wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji roślin.Pracownicy prowadzą wycinkę starych i zniszczonych drzew.

Pupil dzwoni na
713544354
Pupila miejsce
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Pupila NIP
8980025555
Pupila Regon
930522767
  • ABC-Service Wrocław – pielęgnacja terenów zielonych
  • ABC-Service Wrocław – pielęgnacja terenów zielonych
 
 

Copyright © 2022 pupileo.pl. All Rights Reserved