Helemejko Centrum Medyczne Wrocław – terapia zespołu suchego oka
Pupila kategoria
Pupila opis

Centrum Medyczne Helemejko proponuje Państwu pomoc w obszarze okulistyki na najwyższym poziomie. Lekarze okuliści pracujący w naszej placówce są specjalistami w tym zakresie i podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta. Okuliści tworzący nasz zespół to specjaliści z długoletnim doświadczeniem.

Zespół suchego oka Wrocław fot.1

Wśród nich znajdują się pracownicy Uniwersytetu Medycznego (Wrocław) oraz prelegenci konferencji międzynarodowych. Nasz Gabinet Okulistyczny przeprowadza ogólne badania okulistyczne, które dotyczą oceny ostrości wzroku, ciśnienia wewnątrzgałkowego, a także badanie przedniego i tylnego odcinka oka. Poza tym Centrum Medyczne Helemejko przeprowadza takie badania chorób oczu, jak: badanie na obecność nużeńca, leczenie zaćmy, zespół suchego oka i zapalenie spojówek.

Zespół suchego oka Wrocław fot.2

Nasza placówka świadczy wizyty kontrolne, pierwszorazowe, pełne oraz pilne konsultacje okulistyczne poza normalnym harmonogramem pracy. W Centrum możliwe jest również kupno potrzebnych leków. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pupil dzwoni na
660206896
Pupila miejsce
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
Pupila NIP
8981029578
Pupila Regon
930332280
  • Helemejko Centrum Medyczne Wrocław – terapia zespołu suchego oka
  • Helemejko Centrum Medyczne Wrocław – terapia zespołu suchego oka
 
 

Copyright © 2022 pupileo.pl. All Rights Reserved