Proterapeutica Wrocław – terapia depresji poporodowej
Pupila kategoria
Pupila opis

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica to miejsce, gdzie zawsze otrzymacie od nas pomoc. Możecie być pewni, że od nikogo się nie odwrócimy. Wystarczy tylko, że wykażecie chęć otrzymania pomocy, a my już będziemy wiedzieć jak możemy pokierować terapią. Zapraszamy na pierwsze spotkanie z naszymi terapeutami.

Nie musicie się obawiać tej pierwszej wizyty, ponieważ to podczas niej zbieramy o Was wywiad. To jeden z naszych terapeutów będzie zadawał pytania, aby móc dowiedzieć się o Was jak najwięcej. Dzięki temu będziemy wiedzieć jak mamy Wam pomóc i czym powinniśmy się kierować, wybierając dla Was najlepsze metody terapii. Nie osiadamy na laurach. Cały czas kształcimy się w nowych technikach leczenia, aby móc zaproponować Wam jeszcze lepsze formy terapii.

W naszej klinice możecie zapisać się na psychoterapię indywidualną osób dorosłych, oraz par i małżeństw, psychoterapię dzieci i młodzieży, konsultacje i leczenie psychiatryczne, diagnozę i terapię logopedyczną dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Leczona jest tu także depresja poporodowa.

Pupil dzwoni na
663875291
Pupila miejsce
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Pupila NIP
8961399071
Pupila Regon
362700702
 
 

Copyright © 2023 pupileo.pl. All Rights Reserved