Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet
Pupila kategoria:
Pupila opis:

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy weterynaryjnej dla swojego zwierzaka? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej kliniki. Dla nas każdy pacjent jest wyjątkowy i dlatego też przed przystąpieniem do leczenia staramy się poznać historię zwierzęcia dzięki odpowiedniemu zbadaniu, rozmowie z właścicielem oraz sprawdzeniu zachowania zwierzaka. Nasi weterynarze posiadają odpowiednie doświadczenie i są w stanie zaoferować szeroki zakres usług weterynaryjnych.

Realizujemy usługi z zakresu okulistyki, profilaktyki, stomatologii, dermatologii, chirurgii, pilnowania ciąży i rozrodu oraz z wielu innych dziedzin weterynarii. Możemy pochwalić się posiadaniem nowoczesnego sprzętu, który pozwala nam na wykonanie wielu badań wśród, których są między innymi USG, szczepienia, ERG, testy alergiczne oraz wiele innych usług. Nasz sprzęt okulistyczny pozwala naszym lekarzom weterynarii na specjalistyczne usługi i pozwalające na zadbanie o wzrok każdego z naszych pacjentów.

Dodatkowo poza usługami weterynarii naszym podopiecznym zapewniamy usługi pielęgnacji psów. Nasi groomerzy są tak samo doświadczeni, jak weterynarze w związku z tym potrafią oni odpowiednio podejść do swoich podopiecznych. Oferujemy usługi kąpieli, kąpieli z czesaniem, trymowanie, strzyżenie i wiele innych usług. Jesteśmy pewni, że każdy, komu potrzebny jest profesjonalny groomer, jak i dobry weterynarz będzie zadowolony z odwiedzenia naszej kliniki i skorzystania z naszych usług. Dzięki naszym weterynarzom każdy zwierzak będzie zdrowy i w doskonałej kondycji.

Pupil dzwoni na:
534820033
Pupila miejsce:
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław
Pupila NIP:
8952114212
Pupila Regon:
366321634
 
 

Copyright © 2021 pupileo.pl. All Rights Reserved