Soft Skin Wrocław – depilacja laserowa

Soft Skin Wrocław – depilacja laserowa
Pupila kategoria:
Pupila opis:

Soft Skin stosuje system depilacji laserowej Soprano. Jest to najskuteczniejszy system laserowy eliminacji owłosienia we Wrocławiu. Tego typu system wykorzystuje 3 rodzaje fal do usuwania włosów. Według przeprowadzonych badań technologia depilacji laserowej Soprano jest w pełni bezpieczna dla zdrowia.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Depilacja może być przeprowadzana przez cały rok bez względu na opaleniznę, minimalne odstępy między zabiegami powinny wynosić 2 tygodnie. Na depilację mogą się zapisywać pacjenci zarówno z jasną, jak i ciemną karnacją, o różnych typach owłosienia. Zabiegi są bardzo szybkie i bezbolesne. Depilacja zapewnia skuteczne pozbycie się włosów z małych i dużych obszarów ciała.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

Soft Skin posiada w swojej ofercie nowatorskie metody leczenia schorzeń skórnych m.in. trądziki młodzieńczego, trądziku różowego, atopowego zapalenie skóry, liszaja płaskiego. Soft Skin zajmuje się również poprawą jakości skóry za pomocą peelingów medycznych, zabiegów laserowych, terapii osoczem bogatopłytkowym. Dodatkowo firma przeprowadza zabiegi Endolifting Fotona 4D,radiofrekwencję Venus Legacy.

Pupil dzwoni na:
512822207
Pupila miejsce:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Pupila NIP:
7532154115
Pupila Regon:
021847160
  • Soft Skin Wrocław – depilacja laserowa
  • Soft Skin Wrocław – depilacja laserowa
 
 

Copyright © 2021 pupileo.pl. All Rights Reserved