Stokado – Magazyny self storage we Wrocławiu

Stokado – Magazyny self storage we Wrocławiu
Pupila nazwa:
Stokado – Magazyny self storage we Wrocławiu
Pupila kategoria:
Pupila opis:

W ostatnich latach istotnie wzrosło zainteresowanie magazynami samoobsługowymi. Dlatego nasza firma Stokado zdecydowała się rozwinąć swoją działalność w tym kierunku i zajmuje się właśnie przechowywaniem i magazynowaniem. W naszej dyspozycji znajduje się duża sieć magazynów samoobsługowych tak zwanych self-storage, w tym we Wrocławiu i Poznaniu.

Magazyn self storage firmy Stokado Wrocław – fot.1

Dlatego dzięki temu nasza firma może organizować przechowywanie mienia dla klientów. Oferta jest bardzo szeroka, realizujemy różne działania związane z magazynowaniem. Chcemy dla każdego klienta przygotować zindywidualizowaną ofertę, szukamy rozwiązań, dzięki którym możemy lepiej wykorzystać przestrzeń, w której na co dzień funkcjonują.

Magazyn self storage firmy Stokado Wrocław – fot.2

Klientami firmy są zarówno osoby prywatne jak i też firmy, które potrzebują atrakcyjnej powierzchni magazynowej. Zachęcamy wiec do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasze magazyny spełniać będą oczekiwania i faktycznie będziecie z nich zadowoleni, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania właśnie naszej firmy i przygotowanych propozycji.

Pupil dzwoni na:
666030777
Pupila miejsce:
ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
Pupila NIP:
8992745172
Pupila Regon:
022172988
  • Stokado – Magazyny self storage we Wrocławiu
  • Stokado – Magazyny self storage we Wrocławiu
 
 

Copyright © 2021 pupileo.pl. All Rights Reserved